Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

EF 8-15mm f/4L Fisheye USM

Mitmekülgne kalasilm-suumobjektiiv võimaldab jäädvustada täiskaadrilisi või ümmargusi pilte. Canoni võimsate L-seeria objektiivide hulka kuuluv EF 8-15mm f/4L Fisheye USM tagab fantastilise pildikvaliteedi isegi nii suure ulatusega lainurga puhul.

EF 8-15mm f4L Fisheye USM

Kasulikud omadused

  • Ümmargune või täiskaadriline kalasilm-suumobjektiiv
  • Kuulub Canoni paljukiidetud L-seeriasse
  • Vastupidav ja tugev
  • Vaikne ja kiire automaatteravustamine
  • Pidev käsitsiteravustamise võimalus
  • Lihtsamalt puhastatav objektiiv

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM üksikasjadega

Ümmargune või täiskaadriline kalasilm-suumobjektiiv


Ei ole vaja osta kahte spetsiaalset objektiivi, kuna EF 8-15mm f/4L Fisheye USM võimaldab kaameratega, millel on 24 x 36 mm (täiskaadriline) sensor, teha täiskaadrilisi või ümmargusi ülilaia vaatenurgaga pilte. Fotograafid, kes kasutavad väiksema sensoriga digipeegelkaamerat, saavad samuti jäädvustada täiskaadrilisi, ülilaia vaatenurgaga pilte. Tänu 180-kraadisele diagonaalsele vaateväljale on kogu vaate jäädvustamine ühele pildile nüüd veelgi lihtsam.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad endas suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Kiire ja vaikne autofookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) kasutab ülikiireks ja vaikseks teravustamiseks ultrahelisagedusega võnkeid. Autofookusele lisavad kiirust ka kiire protsessor ja optimeeritud automaatse teravustamise algoritmid. Teravust saab autofookust välja lülitamata igal hetkel ka käsitsi korrigeerida.

Parem pildikvaliteet tänu SWC-vääristusele


Spetsiaalselt digifotograafia jaoks loodud patenteeritud vääristus Subwavelength Structure Coating (SWC) aitab vähendada objektiivisiseste peegelduste põhjustatud parasiitkujutisi ja helki. Kate vähendab peegeldusi ning tagab detailsed ja selged pildid.

Lihtsamalt puhastatav objektiiv


Eesmise ja tagumise läätse pinnad on kaetud fluorkattega, mis teeb läätse puhastamise lihtsamaks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 8-15mm f/4L Fisheye USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.