Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM

EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM

Tänu täiustatud 3-astmelise pildistabilisaatori tehnoloogiale on EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM ideaalne telefoto suum, millega saab pildistada hämaras ja aeglase säriajaga, ilma et kaamera väriseks.

Kasulikud omadused

  • Taskukohane, kuid võimas suurendus
  • 3-astmeline pildistabilisaator
  • Objektiivi UD-element ja Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline diafragma pakub meeldivat taustahägusust
  • Kiire ja vaikne automaatteravustamine

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM üksikasjadega

Taskukohane võimas suurendus


Võimas, kuid taskukohane EF 70-300 mm f/4-5,6 IS USM sobib looduse ja spordisündmuste fotograafidele, kes soovivad kaamerat kätega hoides saada teravamaid fotosid. Kinnitades objektiivi APS-C-mõõdus sensoriga EOS-kaamerale, on vaatevälja nurk ligikaudu samaväärne 112–480 mm täiskaadrilise väiksema sensoriga digipeegelkaamera objektiivi nurgaga.

Pildistabilisaator


Objektiivil EF 70-300 mm f/5-5,6 IS USM on 3-astmeline pildistabilisaator, mis muudab selle ideaalseks käsitsi kaamerat hoides pildistamisel. Kasutada saab kuni kolm korda aeglasemaid säriaegasid kui tavaliselt võimalik ja märgatava pildi hägustumise suurenemiseta. Horisontaalse panoraamvõtte puhul saab pildistabilisaatorit seadistada nii, et see korrigeerib vaid soovimatut vertikaalset värisemist, ning süsteem lülitub välja, kui kaamera statiivi külge kinnitatakse.

Objektiivi väga madala dispersiooni (UD) element


Objektiivi UD-klaasist element korrigeerib kromaatilised kõrvalekalded ning tagab kogu suumi ulatuses kõrglahutuse ja terava kontrasti. Objektiivi valmistamisel on kasutatud ainult keskkonnasõbralikku pliivaba klaasi.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on tavaline probleem, mis tekib valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu.

Meeldiv taustahägusus


Virtuaalselt ringikujuline elektrooniliselt kontrollitav diafragma pakub väljaspool teravustamispiirkonda pehmemat ühtlasemat tunnetust ning võimaldab teravuspiirkonnas olevaid esemeid hägusa tausta põhjal rohkem esile tuua.

Ultrahelifookus


Rõnga ultrahelimootor muudab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.