Canon EF 28mm f/1.8 USM

EF 28mm f/1.8 USM

Objektiivi EF 28 mm f/1,8 USM disain pakub tasakaalu taskukohasuse ja optilise jõudluse vahel ning selle kiire f/1,8 maksimaalne ava lubab ka nõrgas valguses käest pildistada.

Kasulikud omadused

  • Lai 75° vaatenurk täiskaadrilistel kaameratel
  • Kiire f/1,8 ava
  • USM-teravustamismootor teravustamise pideva käsitsi korrigeerimisega
  • Minimaalne teravustamiskaugus 25 cm
  • Asfääriline läätseelement
  • Filtri suurus 58 mm

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 28mm f/1.8 USM üksikasjadega

Kiire ja lai


Tänu objektiivi laiale maksimaalsele avale (f/1,8) saavad fotograafid teravussügavust juhtides erinevates valgusoludes kiiret säriaega kasutada ning tausta hägusemaks muuta. Asfääriline läätseelement korrigeerib moonutusi ja tagab pildi teravuse kogu kaadri ulatuses.
Kinnitades objektiivi APS-C-mõõdus sensoriga EOS-kaamerale, on EF 28 mm f/1,8 USM vaateväli samaväärne täiskaadrilise kaamera 45 mm objektiiviga. Seega on see täiuslik kiire avaga standardobjektiiv.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Ühendamine E-TTL II välgusäri mõõtmisega


EF 28 mm f/1,8 USM saadab kaugusinfo tagasi ühilduva EOS-kaamera E-TTL II välgusüsteemi, et tagada optimaalne välgusäri mõõtmine

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 28mm f/1.8 USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.