Canon EF 20mm f/2.8 USM

EF 20mm f/2.8 USM

Objektiiv EF 20 mm f/2,8 on tänu oma laiale vaatenurgale ja laiendatud teravussügavusele hea valik fotograafidele, kes pildistavad maastike, arhitektuuri või reportaaže. Peaaegu kõikjal kasutatav objektiiv.

Kasulikud omadused

  • Ülilainurk objektiiv, mille vaatenurk on 94°
  • USM teravustamismootor teravustamise pideva käsitsi korrigeerimisega
  • Minimaalne teravustamiskaugus 25 cm
  • Super Spectra vääristus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 20mm f/2.8 USM üksikasjadega

Dünaamiline lainurkdisain


Objektiivi EF 20 mm f/2,8 USM vaatväli on 94˚, mistõttu haarab see kogu inimsilma vaatevälja ja enamgi. Suurepärane objektiiv maastike või dokumentaalide pildistamiseks. Moonutusi korrigeeritakse tugevalt, et saavutada arhitektuuri ja interjööri pildistamisel loomulik vaatenurk.

Kiire maksimaalne ava


Maksimaalne f/2,8 ava võimaldab nõrgas valguses välguta käest pildistada ning statiivi kasutamine ei ole vajalik.

Asfäärilised ja UD-elemendid


Optimaalseks tulemuseks on objektiivil asfäärilised läätseelemendid, mis korrigeerivad sfäärilisi aberratsioone, ja Super UD (ülimadala dispersiooniga) elemendid, mis eemaldavad kromaatilised aberratsioonid. Tulemuseks on terav ja kontrastne moonutusteta pildikvaliteet terve kaadri ulatuses.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja kõrge kontrasti. Samuti vähendab see valguspimestuste ja pettekujutiste teket, neelates sisemistelt läätseelementidelt ja kaamera digitaalsensorilt peegelduvat valgust.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 20mm f/2.8 USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products