Canon EF 17-40mm f/4L USM

EF 17-40mm f/4L USM

EF 17–40 mm f/4L USM on ülilainurk-suumobjektiiiv, mis pakub suurepärast pildikvaliteeti ja pidevat maksimaalset ava. Tänu kompaktsele ja kergele korpusele on see ideaalne reisikaaslane.

Kasulikud omadused

  • Suurepärane optiline jõudlus terves suumivahemikus
  • Kiire automaatteravustamine
  • Väga tolmu- ja niiskusekindel
  • 28 cm minimaalne teravustamiskaugus kõikidelt fookuskaugustelt

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 17-40mm f/4L USM üksikasjadega

Ülilai või standardsuum


EF 17–40 mm f/4L USM toimib ülilainurk-suumobjektiiivina filmi- või täiskaadrilisel EOS-digikaameral. Digipeegelkaamerad on varustatud APS-C formaadis sensoritega, mis toimivad standardsuumina, pakkudes täiskaadrilise kaamera 28–70 mm objektiivi vaatenurga ekvivalenti.

Lähedalt teravustamine


Minimaalne teravustamiskaugus on ainult 28 cm kogu suumivahemikus.

Kõrge optiline jõudlus


EF 17–40 mm f/4L USM sisaldab 12 läätselementi, mis on konfigureeritud üheksasse rühma. Super Spectra vääristus aitab tagada suurepärase värvide tasakaalu ning vähendab pettekujutiste ja helgi tekke miinimumini. Suurepärase pildikvaliteedi tagamiseks terves 17–40 mm suumivahemikus kasutab objektiiv kolme asfäärilist elementi. Super UD (ülimadala dispersiooniga) klaas hoiab ära kromaatilised kõrvalekalded.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Mittepöörlev eesmine element


Objektiivi mittepöörlev eesmine element hõlbustab erifiltrite (nt polarisaator- ja gradatsioonifiltrite) kasutamist. Objektiivi tagaküljelt leiate drop-in filtri hoidiku.

Sujuv taustahägu


Peaaegu ringikujuline ava diafragma muudab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala pehmemaks ja ühtlasemaks. Teravad esiplaanil olevad objektid paistavad sujuva häguse tausta pealt välja.

Ilmastikukindel


Väga tolmu- ja niiskusekindel EF 17–40 mm f/4L USM sobib ideaalselt kasutamiseks karmides keskkonnatingimustes. Objektiivi valmistamisel on kasutatud ainult keskkonnasõbralikku pliivaba klaasi.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 17-40mm f/4L USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products