Canon EF 14mm f/2.8L II USM

EF 14mm f/2.8L II USM

Täppistoodetud ultra lainurkobjektiiv. See 14 mm f/2,8 optika kasutab ülimadalat dispersiooni (UD, Ultra-low Dispersion) ja asfäärilisi elemente, et suurendada pildi kvaliteeti. Selle sirgjooneline disain korrigeerib moonutusi.

EF 14mm f2.8L II USM

Eelised

  • L-seeria ehitus tolmu- ja niiskusekaitsega
  • Asfäärilised läätseelemendid ja UD-läätseelemendid
  • Ringikujuline diafragma
  • Super Spectra vääristus
  • Sirgjooneline disain

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon EF 14mm f/2.8L II USM üksikasjadega

Eriline perspektiiv


EF 14 mm f/2,8L II USM läheb inimese perspektiivist kaugemale, saavutades massiivse 114˚ vaatevälja. Parandatud, sirgjooneline disain muudab selle suurepäraseks objektiiviks arhitektuuri-, interjööri ja maastiku pildistamisel. Selle ultralainurk eraldab selgelt esiplaani ja tausta elemente.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Kiire maksimaalne ava


Maksimaalne ava f/2,8 võimaldab fotograafidel pildistada käsitsi ja hämaras, muretsemata hägususe pärast, mida kaamera värin võib tekitada.

Asfäärilised ja UD-elemendid


Optimaalseks tulemuseks on objektiivil asfäärilised läätseelemendid, mis korrigeerivad sfäärilisi aberratsioone, ja Super UD (ülimadala dispersiooniga) elemendid, mis eemaldavad kromaatilised aberratsioonid. Tulemuseks on teravad suure kontrastsusega fotod, mida ei ole kogu kaadri ulatuses moonutatud.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja kõrge kontrasti. Samuti vähendab see valguspimestuste ja pettekujutiste teket, neelates sisemistelt läätseelementidelt ja kaamera digitaalsensorilt peegelduvat valgust.

Ringikujuline diafragma


Ümmargune ava tagab ühtlase taustahägu, mis sobib ideaalselt pildistatava ja häguse tausta eraldamiseks.

Lisatarvikud


EF 14 mm f/2,8L II USM pakub integreeritud objektiivivarjuk, mis kaitseb objektiivi eesmist element ja parandab kontrasti. Selle kroonlehekujuline disain takistab vinjeteerumist. Kaasas on ka objektiivikork ja pehme kott.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 14mm f/2.8L II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Related Products

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.