Mobile Printi valmidusega laserprinterid

Päisepealkiri

Canon pakub laia tahvelarvutitest ja nutitelefonidest laserprintimis- ja skannimislahenduste valikut nii väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kui ka väiksematele töörühmadele. Canon pakub teile sobivat lahendust, ükskõik kas kasutate kohalikku võrku või pilveteenust.

Valitud laserprinterid toetavad Apple® AirPrint™-i ja Mopria™-i ning rakendust Canon PRINT Business, mis laseb teil printida ja skannida teie kohalikus võrgus asuvatest mobiilseadmetest. Samuti on valitud mudelite jaoks saadaval Google Cloud Print, millega saate printida oma arvutist või mobiilseadmest pilve kaudu.

Märkus: imageRUNNER ADVANCE printeritel ei ole Mopria tuge.

Printige kohe Apple iOSi või Androidi seadmetest

Mopria mobiilne printimine   Airprint mobiilne printimine_Logo

Printige ühilduvatest iOSi ja Androidi seadmetest mingeid rakendusi installimata ja kaableid ühendamata.

AirPrinti toega Apple iOSi seadmete ja Mopria* toega Androidi seadmetega saate printida otse oma juhtmevaba võrgu kaudu.  *Androidi seadmete puhul võib olla vaja installida lisandmoodul.

Androidi seadmest printimine Mopriaga

Mopriaga nutitelefonid ja tahvelarvutid tuvastavad automaatselt Morpia-valmidusega Canoni printerid terves Wi-Fi ühenduses, võimaldades kasutajatel printida e-kirju ja dokumente mobiilseadmetest sama hõlpsasti nagu arvutist.

Mopria allianss, mille asutajaliige on Canon, on mittetulunduslik liikmeorganisatsioon, kelle eesmärk on pakkuda intuitiivset, lihtsat, juhtmevaba printimist nutitelefonidest, tahvelarvutitest ja muudest mobiilseadmetest.

Lisateave Mopria kohta

Laadi alla rakendus Canon PRINT Business Apple iOSi ja Androidi jaoks

PRINT rakenduse logoCanon PRINT Business on tasuta rakendus skannimis- ja täiustatud printimisfunktsioonide jaoks. Skannige Canoni mitme funktsiooniga seadmetest iPhone'i, iPadi või Androidi terminalidesse, laadige skannitud dokumente erinevatesse pilveteenustesse, lisage need e-kirja manusena ja saatke ning printige

Printige Google Cloud Printiga mis tahes seadmest ja kus iganes

Google_Cloud_Print_valmidusega_160Google Cloud Print annab teile võimaluse printida mis tahes veebiühendusega seadmest ja peaaegu ükskõik kust, sh telefonist, tahvelarvutist või arvutist. Teil on vaja vaid google'i kontot, et oma pilvevalmidusega printeritele ligi pääseda.

Vaadake allolevast loendist, kas teie printer on ühilduv. Google cloud printi kohta lisateabe saamiseks vaadake Google'it.

Märkus: mudelite LBP6780x, LBP7680Cx puhul on vaja printerisse installida rakendus Google Cloud Print

Vaadake vastava toote tehnilisi andmeid, et veenduda selle ühilduvuses iga funktsiooni või tarkvaraga.

iPad, iPhone, iPod ja iPod touch on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USAs. ja teistes riikides. AirPrint™ ja AirPrinti logo on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid.

Android™ ja Google Cloud Print™ on ettevõtte Google Inc. registreeritud kaubamärgid.