Canon SELPHY CP810

SELPHY CP810

Printeriga SELPHY CP810 on fotode kauniteks ja kauakestvateks printideks muutmine tõeliselt lihtne. See väike, stiilne ja hõlpsalt kaasaskantav kallutatava vedelkristallekraaniga ning kõigile jõukohase kasutajaliidesega seade prindib teie fotod kõikjal vähem kui minutiga.

Kasulikud omadused

  • Stiilne ja ultrakompaktne fotoprinter
  • Kiired fotolabori kvaliteediga prindid
  • 6,8 cm (2,7”) kallutatav vedelkristallekraan
  • Mälukaardilt, kaamerast või USB-pulgalt printimine
  • Dokumendifoto printimine
  • Suur valik erinevaid prindiformaate
  • Automaatne kujutise optimeerimine
  • 100 aastat kestvad prindid
  • Lisavalikus aku
  • Tarkvara SELPHY Photo Print

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon SELPHY CP810 natukene detailsemat

Stiilne ja ultrakompaktne fotoprinter


Pilkupüüdva ja ruumisäästva disainiga kaasaskantav fotoprinter SELPHY CP810 sobib ideaalselt igasse kodusse.

Kiired fotolabori kvaliteediga prindid


Igaüks saab vaid nupuvajutuse abil vähem kui minutiga professionaalse kvaliteediga fotosid printida. Värvisublimatsiooni tehnoloogia võimaldab toota vaevata ja pika ootamiseta vapustava sügavuse ning gradatsiooniga värve, andes klassikaliste fotolabori printidega sarnase tulemuse. Näiteks postkaardiformaadis prindi valmimine võtab umbes 46 sekundit.

6,8 cm (2,7”) kallutatav vedelkristallekraan


Kasutajasõbralik disain hõlmab 6,8 cm (2,7”) vedelkristallekraani, millel on lihtsat kasutamist ja vaatamist võimaldav kallutusfunktsioon. 13 keeles kuvatavad ekraanijuhised on hõlpsalt järgitavad.

Mälukaardilt, kaamerast või USB-pulgalt printimine


Kiireks printimiseks ühendage lihtsalt oma PictBridge'iga ühilduv kaamera otse printeriga või sisestage mälukaart sisseehitatud kaardilugejasse – seade toetab paljusid erinevaid mälukaarte, sealhulgas SDXC-kaarte. Veelgi suurema paindlikkuse võimaldamiseks toetab seade ka USB-mälupulgalt printimist.

Dokumendifoto printimine


Olgu siis tegemist isikliku või tööalase kasutusega, dokumendifoto printimise funktsioon võimaldab teil luua ja printida dokumendifotosid levinud standardformaatides või valida kohandatud formaadi. Paberi säästmiseks printiga mitu samas või erinevas formaadis dokumendifotot ühele lehele.

Suur valik erinevaid prindiformaate


SELPHY CP810 pakub paljusid erinevaid viise teie mälestuste jagamiseks. Postkaardiformaadis (148 x 100 mm), L-formaadis (119 x 89 mm) või krediitkaardiformaadis (86 x 54 mm) prindid valmivad imekiiresti.

Automaatne kujutise optimeerimine


Stseeni- ja näotuvastusega automaatne kujutise optimeerimine tagab suurepärased tulemused. See tuvastab ja korrigeerib pildidefekte, reguleerides olustike ning nägude heledust ja värvitaset ning vähendades samal ajal soovimatut pildimüra, muutes teie prindid erakordselt selgeteks ning rikkalikeks.

100 aastat kestvad prindid


Kauakestvad prindid on võimalikud tänu spetsiaalsele kaitsvale kattekihile, mis kantakse iga prindi peale, et seda pritsmete ja luitumise eest kaitsta. Tänu sellele püsivad fotod albumis kuni 100 aastat.

Lisavalikus aku


Printige liikvel olles siseruumides või välitingimustes, kasutades lisavarustusse kuuluvat akut NB-CP2L (vajalik laadimisadapter CG-CP200). Ühe laadimisega saab toota üle 36 postkaardiformaadis prindi.

Tarkvara SELPHY Photo Print


Komplekti kuuluv tarkvara SELPHY Photo Print võimaldab teil luua hõlpsalt omaenda kalendri, valida dekoratiivseid raame või lisada loomingulise printimise režiimis printidele lõikepilte või jutumulle.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon SELPHY CP810, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Advanced size options for ID Photos

Täiustatud formaadivalikud dokumendifotodele

Intelligent correction

Nutikas korrigeerimine

Long-lasting Canon quality

Kauakestev Canoni kvaliteet

Print on the go

Printige teel olles

Postkaardiformaadis prindid

Krediitkaardiformaadis prindid

Credit card size stickers

Krediitkaardiformaadis kleebised

Creative mini-sticker printing

Loominguline minikleebiste printimine