Lihtne viis oma fotode ja videote salvestamiseks, vaatamiseks ja jagamiseks ühest kohast

Avastage lihtne viis oma fotode ja videote kodus salvestamiseks, nautimiseks ja jagamiseks. Edastage oma uusimaid seiklusi lihtsalt lähiväljasidega kaamerat puudutades või laadige pilte hõlpsasti üles ja alla oma nutiseadet ja rakendust Connect Station kasutades. Seejärel saate neid HD-telerist vaadata või sõprade ja perekonnaga veebis jagada.

Ühendage Canoniga

maastik

Ühendage Canoniga

Avastage, kuidas meie suurepäraselt ühilduvad kaamerad, printerid ja Connect Station CS100 muudavad jagamise, printimise ja varundamise ning oma fotode ja videote nautimise lihtsamaks kui eales varem.

Esita video

Lihtne piltide edastamine

Laadige pilte kiiresti üles oma lähiväljasidega kaamerast, arvutist, mälukaartidelt ja USB-seadmetest

Lähiväljaside ja Wi-Fi tehnoloogia võimaldavad teil vaid ühe puudutusega uusimaid fotosid ja videoid Canoni lähiväljasidega kaamerast või videokaamerast Connect Stationisse edastada. Importige arvuti teegis olevaid pilte juhtmevabalt koduse Wi-Fi võrgu kaudu või kasutage mälukaardipesasid ja USB-ühendust, et oma uusimat loomingut mitmetest seadmetest importida. See tähendab, et saate kõiki oma erilisi hetki kiiresti kodus oma suurelt ekraanilt vaadata.

USB-WI-FI

Spetsiaalne nutiseadme rakendus

Kiire ja lihtne failide alla- ja üleslaadimine nutiseadmete abil

Laadige alla tasuta rakendus Connect Station iOSi ja Androidi seadmete jaoks ning looge automaatselt ühendus oma nutiseadmega, et kiiresti ja lihtsalt faile otsida, edastada ja jagada. Saate hõlpsasti pilte ning videoid alla ja üles laadida ning neid Connect Stationis vaadata ja organiseerida tänu kasutajasõbralikule liidesele, mis on optimeeritud nii tahvelarvuti kui ka telefoni jaoks.

Hoidke kõike ühes kohas

Salvestage erinevatest seadmetest pärit fotosid ja videoid ühte kohta

Hoidke kõiki oma fotosid ja videoid ühes kohas tänu mitme seadmega ühendamise võimalusele ja Connect Stationi 1 TB suurusele kõvakettale. Kasutajasõbralik liides muudab fotode albumitesse organiseerimise ning fotode ja videote vaatamise lihtsaks. Meelerahu tagamiseks saate failid varundada 1 TB suurusele välisele kõvakettale.

Kaamerakorpuse joonis

Lihtne jagamine

GPS-i demo

Jagage pilte sotsiaalvõrgustikes, pilveteenustes või teises Connect Stationis

Jagage oma fotosid ja videoid kiiresti ja lihtsalt sotsiaalvõrgustikes või teises Connect Stationis. Saate laadida sisu üles pilveteenustesse või sotsiaalmeedia lehtedele nagu Flickr®, Facebook™, Google™ ja irista, et võimaldada lihtsat varundamist ja jagamist. HDMI-väljundi abil saate täis-HD pilte teleri kaudu oma pere ja sõpradega nautida.

Printige juhtmevabalt

Printige otse oma Connect Stationist juhtmevabasse printerisse

Otsige. Valige. Printige. Connect Station ühendub teie juhtmevaba printeriga, andes teile vabaduse printida pilte koduseinale riputamiseks või pere ja sõpradega jagamiseks. Lihtsalt vaadake fotosid oma telerist ja valige printimiseks oma lemmikud.

juhtmevabad printerid

* Video jagamise funktsioon rakendusega Connect Station on saadaval alates 2017. aasta kevadest

Tehnilised andmed

Lisateave Connect Station CS100 funktsioonide ja võimaluste kohta.

Fotode ja videote importimine Wi-Fi ja lähiväljaside kaudu

Fotode ja videote importimine Wi-Fi ja lähiväljaside kaudu

Saatmine ja vastuvõtmine

Saatmine ja vastuvõtmine teistest Connect Stationitest

Täiesti ühendatud

Täiesti ühendatud

1 TB salvestusruum

1 TB salvestusruum

Kuva kõik tehnilised andmed

Õppige ja avastage

Connect Station CS100 seadistamine

Connect Station CS100 seadistamine ja kasutamine

See videote seeria juhendab teid seadistamisel ja ühendamisel ning oma eriliste mälestuste edastamisel, vaatamisel, jagamisel ja varundamisel.

Vaata videoid

Teile soovitatud

Ühilduvad tooted