Canon Connect Station CS100

Lihtne viis oma fotode ja videote salvestamiseks, vaatamiseks ja jagamiseks ühest kohast

Avastage lihtne viis oma fotode ja videote kodus salvestamiseks, nautimiseks ja jagamiseks. Edastage oma uusimaid seiklusi lihtsalt lähiväljasidega kaamerat puudutades või laadige pilte hõlpsasti üles ja alla oma nutiseadet ja rakendust Connect Station kasutades. Seejärel saate neid HD-telerist vaadata või sõprade ja perekonnaga veebis jagada.

0%

  Ühendage Canoniga

  IMPORTIMINE

  Import

  Importige oma pilte hõlpsasti mitmetest seadmetest

  Piltide mitmetest seadmetest importimine on lihtne tänu Connect Stationi lähiväljasidele ja Wi-Fi ühendusele, Connect Stationi nutiseadme rakendusele, USB-ühenduvusele ja mälukaardipesadele. HDMI-port laseb teil nautida täis-HD pilte oma telerist. .

  SALVESTAMINE

  Store

  Nautige erinevatest seadmetest pärit fotosid ja videoid ühest kohast

  Salvestage oma kaameras ja arvutis olevad fotod ja videod ning oma nutitelefonis ja teistes seadmetes olevad fotod Connect Stationi 1 TB suurusele kõvakettale.

  JAGAMINE

  Jagage pilte sotsiaalvõrgustikes, pilveteenustes või teises Connect Stationis

  Vaadake täis-HD pilte ja jagage neid seejärel kiiresti ja lihtsalt sotsiaalvõrgustikes, pilveteenustes või teises Connect Stationis.

  Share

  Lihtne piltide edastamine

  Laadige pilte kiiresti üles oma lähiväljasidega kaamerast, arvutist, mälukaartidelt ja USB-seadmetest

  Lähiväljaside ja Wi-Fi tehnoloogia võimaldavad teil vaid ühe puudutusega uusimaid fotosid ja videoid Canoni lähiväljasidega kaamerast või videokaamerast Connect Stationisse edastada. Importige arvuti teegis olevaid pilte juhtmevabalt koduse Wi-Fi võrgu kaudu või kasutage mälukaardipesasid ja USB-ühendust, et oma uusimat loomingut mitmetest seadmetest importida. See tähendab, et saate kõiki oma erilisi hetki kiiresti kodus oma suurelt ekraanilt vaadata.

  Spetsiaalne nutiseadme rakendus

  Kiire ja lihtne failide alla- ja üleslaadimine nutiseadmete abil

  Laadige alla tasuta rakendus Connect Station iOSi ja Androidi seadmete jaoks ning looge automaatselt ühendus oma nutiseadmega, et kiiresti ja lihtsalt faile otsida, edastada ja jagada. Saate hõlpsasti pilte ning videoid alla ja üles laadida ning neid Connect Stationis vaadata ja organiseerida tänu kasutajasõbralikule liidesele, mis on optimeeritud nii tahvelarvuti kui ka telefoni jaoks.

  Hoidke kõike ühes kohas

  Salvestage erinevatest seadmetest pärit fotosid ja videoid ühte kohta

  Hoidke kõiki oma fotosid ja videoid ühes kohas tänu mitme seadmega ühendamise võimalusele ja Connect Stationi 1 TB suurusele kõvakettale. Kasutajasõbralik liides muudab fotode albumitesse organiseerimise ning fotode ja videote vaatamise lihtsaks. Meelerahu tagamiseks saate failid varundada 1 TB suurusele välisele kõvakettale.

  one-place

  Lihtne jagamine

  Jagage pilte sotsiaalvõrgustikes, pilveteenustes või teises Connect Stationis
  Jagage oma fotosid ja videoid kiiresti ja lihtsalt sotsiaalvõrgustikes või teises Connect Stationis. Saate laadida sisu üles pilveteenustesse või sotsiaalmeedia lehtedele, nagu Flickr®, Facebook™ ja Google™, et võimaldada lihtsat varundamist ja jagamist. HDMI-väljundi abil saate täis-HD pilte teleri kaudu oma pere ja sõpradega nautida.

  share-to-connect

  Printige juhtmevabalt

  Printige otse oma Connect Stationist juhtmevabasse printerisse

  Otsige. Valige. Printige. Connect Station ühendub teie juhtmevaba printeriga, andes teile vabaduse printida pilte koduseinale riputamiseks või pere ja sõpradega jagamiseks. Lihtsalt vaadake fotosid oma telerist ja valige printimiseks oma lemmikud.  * Video jagamise funktsioon rakendusega Connect Station on saadaval alates 2017. aasta kevadest

  wireless-printers

  Tehnilised andmed

  Lisateave Connect Station CS100 funktsioonide ja võimaluste kohta.

  Fotode ja videote importimine Wi-Fi ja lähiväljaside kaudu

  Fotode ja videote importimine Wi-Fi ja lähiväljaside kaudu

  Saatmine ja vastuvõtmine

  Saatmine ja vastuvõtmine teistest Connect Stationitest

  Täiesti ühendatud

  Täiesti ühendatud

  1 TB salvestusruum

  1 TB salvestusruum

  Kuva kõik tehnilised andmed

  Teile soovitatud

  Ühilduvad tooted

  Teile võib meeldida ka ...

  eosbeginners

  EOS algajatele

  Avastage digipeegelkaamerate maailm, nautige lihtsasti kasutatava kaameraga loomingulisemat juhtimist ning tehke suurepärase välimusega fotosid ja videoid.

  03

  Registreerige oma toode

  Registreerige oma toode ja tagage, et teie Canoni tooted on alati ajakohased ja toetatud.