Canon i-SENSYS MF229dw

i-SENSYS MF229dw

Võimas ja mitmekülgne mustvalge Wi-Fi-ga kõik-ühes laserseade mobiilse ühenduse ja võrguühendusega nõudlikele väikestele kontoritele. Olge tootlikum tänu kiirele kahepoolsele skannimisele, kopeerimisele ja printimisele.

Kasulikud omadused

  • Wi-Fi-, võrgu- ja mobiiliühenduse valmidusega mustvalge kõik-ühes laserseade
  • Printige hõlpsasti iOS- ja Android-seadmetest
  • Lihtne kasutamine tänu kallutatavale ekraanile ning ühepuuteklahvidele
  • Tänu kiire esimesele väljatrükile ei pea te dokumente kaua ootama
  • Saavutage rohkem kahepoolse printimise, skannimise ja kopeerimisega

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon i-SENSYS MF229dw üksikasjadega

Võimas ja ühendatud kõik-ühes seade


See kompaktne ja stiilne kõik-ühes seade säästab ruumi, hõlmates ühes seadmes professionaalset printerit, skannerit ja koopiamasinat. Selle tootlikkust tõstvaid funktsioone saab juhtmevabalt oma kontori võrgu, Wi-Fi või nutiseadme kaudu jagada – seega on seade täiuslik mis tahes kiire kontori tõhususe suurendamiseks.

Juhtmevaba jagamine


Ühendage juhtmevabalt nagu soovite, kasutades seda Wi-Fi-, võrgu- ja mobiiliühenduse valmidusega seadet. Sisseehitatud Apple AirPrint™-i ja Mopria™ printimistugi tuvastab automaatselt printeri, et printida dokumente otse iPhone'ist või iPadist ja Mopria sertifitseeritud seadmetest. Tasuta Canoni mobiilse printimise rakenduse abil saate printida juhtmevabalt ka oma Apple'i iOS-seadmest või Androidi seadmest.

Kiire printimine ja kopeerimine


Dokumente ei pea kaua ootama tänu kiirele A4 mustvalgele laserprintimis- ja kopeerimiskiirusele (27 lk/min) ning kiirele esimesele väljatrükile isegi puhkerežiimist.

Ärikvaliteediga tulemused


Kuni 1200 x 1200 punkt/tollise printimiskvaliteedi ja Canoni EF-tooneri kombinatsioon saavutab muljetavaldavad terava teksti ning sujuvates halltoonides joonistega dokumendid. Tänu täiustatud värvilisele skannimisele (kuni 9600 x 9600 punkt/tolli) saate jäädvustada kõik originaaldokumendi detailid. Saatke skannid mis tahes arvutisse, kasutades võrguskannimist.

Tõhus kahepoolne printimine ja skannimine


Mitme lehe skannimine ja kopeerimine on kiire ja tõhus tänu sisseehitatud 50-lehelisele kahepoolsele automaatsele dokumendisööturile. Skannige kahepoolseid dokumente hõlpsasti ning säästke paberi pealt raha, kasutades kahepoolset printimist.

Kiire, lihtne ja vaikne kasutamine


Mudelit i-SENSYS MF229dw on kiire ja lihtne kasutada tänu mitmekülgsele kallutatavale suure puutetundliku vedelkristallekraaniga paneelile. Paneeli saab seadistada vertikaalselt või pealmine külg ülespoole, et see sobiks teie tööviisidega. Tõhusaid skannimise ja kopeerimise töövooge on lihtne seadistada, kasutades kiireid ühepuuteklahve. Vaikses keskkonnas kasutamiseks tagab vaikne režiim vähema müraga printimise, et saaksite teisi segamata töötada.

Turuliidri tasemel energiasäästlikkus


Tänu Canoni ettevalmistustehnoloogiale On-Demand on soojenemisaeg peaaegu olematu ning saate jõudlust ohverdamata energiat säästa. Selle seadme tüüpiline energiatarve (TEC) on oma klassi madalaim – seade tarbib puhkerežiimis vaid 1,7 vatti.

Kõik-ühes-kassett


Hõlpsasti ringlussevõetav kõik-ühes kassett ühendab endas toonerit, trumlit ning puhastusseadmeid, et vähendada hooldust, suurendada usaldusväärsust ja vähendada kulutarvikuid.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon i-SENSYS MF229dw, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Automatic double sided printing

Automaatne kahepoolne printimine

Copy

Kopeerimine

Duplex Automatic Document Feeder

Kahepoolne automaatne dokumendisöötur

Use and share over network

Üle võrgu kasutamine ja jagamine

Super G3 FAX

Super G3 FAKS

USB connection

USB-ühendus

Network scanning

Võrguskannimine

Quiet printing mode

Vaikne printimisrežiim

Professional Scan quality

Professionaalne skannimiskvaliteet

Scanning shortcut key

Skannimise kiirnupp

Use and share wirelessly

Juhtmevaba kasutamine ja jagamine

Tilting control panel

Kallutatav juhtpaneel

Tablet and smartphone ready

Tahvelarvuti ja nutitelefoni valmidusega

Touch panel

Puutetundlik paneel

Järgmised sammud

Mobiilsed lahendused

Printige hõlpsalt mobiilseadmetest

Lihtne hoolduskava

Täielikuks meelerahuks kaitske oma investeeringut Canoni seadmesse.

Easy Service Plan

Toote pildid on ainult illustratiivsed. Teatud funktsioonid on valikulised. Lisateabe saamiseks vaadake toote spetsifikatsioone või võtke ühendust oma Canoni müügiesindajaga.