Canon EOS C100

EOS C100

Taskukohane ja kasutajasõbralik filmikaamera C100, mis pakub ainulaadset kombinatsiooni professionaalsest HD-pildindusest, kompaktsest disainist ja mitmekülgsest objektiivist, on seadistatav just ühe inimese jaoks kasutamiseks.

Kasulikud omadused

 • 8,3-megapiksline Super 35 mm CMOS-sensor; täis-HD
 • Suur tundlikkus, madal müratase
 • 24 Mbit/s AVCHD SD-kaartidele
 • Automaatsed pildistamisfunktsioonid
 • Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem täpseks ja usaldusväärseks teravustamiseks*
 • Vahetatavad EF-objektiivid
 • Canon Log Gamma
 • Kompaktne, modulaarne, kerge
 • Professionaalne heli
 • Sujuv ühilduvus töövooga
 • CPS-videotugi

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EOS C100 üksikasjadega

8,3-megapiksline Super 35 mm CMOS-sensor; täis-HD


Canoni poolt just videosalvestuseks välja töötatud ja toodetud 8,3-megapiksline Super 35 mm CMOS-sensor pakub täis-HD salvestuseks 3-kanalilist RGB-töötlust. See saavutab suure tundlikkuse, madala mürataseme, vähendatud tarretiseefekti ja lummava väljasügavusega suurepärased kõrge eraldusvõimega tulemused.

Suur tundlikkus, madal müratase


Suurema tundlikkuse ja madala müratasemega pilte võib salvestada ISO-väärtusega kuni 80000, mis võimaldab seadet peaaegu igas olukorras kasutada.

24 Mbit/s MPEG-4 AVCHD SD-kaartidele


Salvestage MPEG-4 AVCHD/H.264 faile kiirusel 24 Mbit/s (4:2:0) kahele SD-/SDHC-/SDXC-mälukaardile relee- ja samaaegse salvestamise valikuga. Väljundid sisaldavad lukustusfunktsiooniga HMDI-d, AV-d ja USB-d.

Canon Log Gamma


Sisseehitatud Canon Log Gamma tagab loomuliku pildikvaliteedi 12-astmelise laiuskraadiga (800% dünaamiline ulatus) algseadistusel ISO 850. Laia dünaamilise vahemiku valik tagab sama ulatusega materjali, kuid ei nõua redigeerimist.

Vahetatavad EF-objektiivid


Lisage loomingulisust laia vahetatavate objektiivide valikuga. EF-kinnitus ühildub Canoni 4K EF-kinofilmiobjektiivide ning veel üle 60 EF-objektiiviga, sh makro- ja kalasilmobjektiividega. 3 manuaalset sisseehitatud ND-filtrit suurendavad jäädvustamise paindlikkust.

Kompaktne, modulaarne, kerge


Ülikompaktne ja kerge EOS C100 sobib ideaalselt kitsastes oludes kasutamiseks. Tavaline salvestusvarustus kaalub kõigest 1020 g (ilma objektiivita); eemaldatav hoidik, käepide ja mitme nurga alt kasutatav juhtpaneel tagavad maksimaalse juhitavuse. Tugevat pritsmekindlat korpust on tugevdatud magneesiumisulamiga, mis lisab sellele jäikust ja vastupidavust.

Automaatne jäädvustamine


Ühe inimese kasutamise hõlbustamiseks hõlmavad automaatfunktsioonid ühe võtte automaatteravustamist (One-Shot Auto Focus), lülitatavat automaatiirist (Push Auto Iris) ja automaatset valge tasakaalu (Auto White Balance). Käsitsiteravustamise hõlbustamiseks ja teravate üksikasjadega kujutiste tagamiseks on võimsa teravustamisabi funktsiooniga võimalik vajaduse korral täismanuaalset juhtimist kasutada.

Professionaalne heli


Professionaalsed helisalvestusvalikud hõlmavad lineaarset impulss-koodmodulatsiooni (LPCM) või Dolby AC3. Ülemises käepidemes on kaks TXLR-sisendit ja stereomikrofon.

Sujuv ühilduvus töövooga


Laiaulatuslik NLE-tugi võimaldab seadme olemasolevasse järeltöötluse töövoogu ühendada.

CPS-tugi


EOS C100 kvalifitseerub Canoni professionaalsete teenuste (CPS) tasuta toele, kuhu kuulub ka eksklusiivne juurdepääs erinevatele privileegidele: CPS-tugi suuremate sündmuste korral, esmaklassiline remonditeenus (olenevalt kättesaadavusest) ja kohalik CPS-tugi valitud Euroopa riikides.

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem läbi teenuse värskenduse


Mudelit EOS C100 on võimalik värskendada, et rakendada Canoni ainulaadset kahepikslilist CMOS-automaatteravustamissüsteemi, mida on uskumatult lihtne kasutada ja millel on teravustamiseks loomingulised juhtimisvõimalused. Kaadri keskel olevate liikuvate subjektide katkematu jälgimine ja nende teravas fookuses hoidmine on lihtne. Autofookuse lukustusfunktsioon pakub täiendavat kontrolli. Ühe kaadri teravustamine koos täiustatud täpsuse ja kiirusega muudab lihtsaks ka kaadri äärealades olevate subjektide teravustamise.


*Vajalik on tasuline teenuseuuendus Canoni teeninduskeskuses.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EOS C100, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.

Oluline uuendus