Canon Speedlite 90EX

Speedlite 90EX

Kompaktne ja võimas välk, mis tagab suurepäraselt valgustatud igapäevased võtted, näiteks portreed ja sisestseenid, aga ka loomingulised valgusefektid. Täiuslik kaaslane EOS M ile.

Kasulikud omadused

  • Õhuke taskusse mahtuv disain
  • Pildistage suurepäraselt valgustatud portreesid ja sisestseene
  • Suur võimsus kompaktses korpuses
  • Avastage loomingulised valgusefektid
  • Kiire, diskreetne ja täisautomaatne välguga pildistamine
  • Töötab kergesti saadaolevate AAA patareidega

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Speedlite 90EX üksikasjadega

Õhuke taskusse mahtuv disain – täiuslik EOS M ile


Canoni Speedlite 90EX puhul on olemas kompaktne välgu valik EOS Mi kasutajatele, kuna see kaalub vaid 50 g (ilma akudeta) ja selle ruumisäästlik disain tähendab, et see mahub ka kõige väiksemasse fotokotti.

Pildistage suurepäraselt valgustatud portreesid ja sisestseene


Speedlite 90EX on täiuslik ülilainurkobjektiiviga pildistades, kuna see tagab täpselt õige valgustuse heade portreede ning suurepäraste sisestseenide ja grupipiltide jaoks.

Suur võimsus kompaktses korpuses


Olgugi, et Speedlite 90EX on pisike, on see piisavalt võimas ja selle maksimaalne juhtarv on 9 (m, ISO100), mistõttu on see täiuslik pimeduse valgustamiseks ja öisteks stseenideks, näiteks pidudel või grilliõhtutel. Samuti on see täiuslik täitevälk, kui pildistate subjekte välitingimustes ja päike paistab teie tagant.

Avastage loomingulised valgusefektid


Speedlite 90EX toob teieni lugematul hulgal loomingulisi valgustusvõimalusi tänu sisseehitatud juhtmevabale kontrollfunktsioonile. Juhtvälguna aktiveerib see sisetingimustes kuni 7 meetri kauguselt kuni kolm välgurühma, millel on sisseehitatud orifunktsioon, näiteks Speedlite 270EX II.

Kiire, diskreetne ja täisautomaatne välguga pildistamine


Kui soovite kiiresti ja diskreetselt sarivõtet teha, on Speedlite 90EX alati selleks valmis. Taaslaadimine on vaikne ja kiire – kulub vaid 5,5 sekundit ja see on järgmiseks võtteks valmis. Samuti on see ühilduv EOS Mide automaatvälgu särimõõtesüsteemidega ja teiste EOS digipeegelkaameratega, tagades täisautomaatse ja täpse välgu igasugustes olukordades.

Töötab kergesti saadaolevate AAA patareidega


Et hoida töötava välguühiku suurust ja kaalu võimalikult minimaalsena ja maksimeerida mugavust, töötab välklamp Speedlite 90EX kahe kergesti saadavaloleva AAA/LR03 akuga (kas Ni-MH või liitium)

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Speedlite 90EX, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.