EOS-i lisatarvik

Canon Speedlite 600EX II-RT

Haarake täielik kontroll ka kõige nõudlikumates valgusoludes.

Kasulikud omadused

 • Jäädvustage kiiremini ja kauem

 • Usaldusväärne jõudlus nii kaamera külge kinnitatuna kui ka kinnitamata

 • Loominguline kaameraväline välk valgus suunast, kasutades juhtmevaba raadiojuhtimist.

 • Võimas jõudlus juhtarvuga 60 (m, ISO100)

 • Lihtsasti kasutatav, intuitiivsete juhtnuppude ja teabekuvaga

Üksikasjad

 • Jäädvustage kiiremini ja kauem

  Speedlite 600EX II-RT pakub kompromissitut jõudlust ning on täiuslik kaaslane kaamerale EOS-1D X Mark II. Kasutage järjest kuni 50% rohkem välku, võrreldes välklambiga Speedlite 600EX-RT, ja kasutage veelgi pikemate seeriate jaoks akukomplekti CP-E4N.

 • Usaldusväärne jõudlus nii kaamera külge kinnitatuna kui ka kinnitamata

  Täiustatud välgujuhtimise algoritm aitab ennetada ülekuumenemist ja Quick Flash võimaldab välklambil Speedlite 600EX II-RT tööle hakata isegi siis, kui see ei ole täielikult laetud – nii ei maga te kunagi ainulaadset hetke maha. Suum ja välgupea tagavad, et välgu katvus sobib kasutatava objektiiviga ning võimaldavad loomulikuma tulemuse saavutamiseks peegeldada valgust seintelt ja lagedelt. Speedlite 600EX II-RT on sama ilmastikukindel kui kaamera EOS-1D X Mark II, seega saate pildistamist jätkata isegi ilmastikuolude halvenedes.Komplekti kuulub ka peegeldusadapter, et valgustatus oleks portreesid jäädvustades pehmem, ja kinnitatavad värvilised filtrid, mis aitavad tasakaalustada välku ümbritseva valgusega.

 • Loominguline kaameraväline valgustamine mis tahes suunas

  Asetades välklambi Speedlite 600EX II-RT kaamerast eemale, saate tekitada erinevatest suundadest tulevat valgust. Saate seda kasutada 30 m kauguselt tänu sisseehitatud raadiojuhtimisele või optilisele juhtimisele ning valikulisele juhtmevabale päästikule, Speedlite’i saatjale ST-E3-RT. Mitt välklampi Speedlite 600EX II-RT saab kasutada koos (eraldi või rühmadena) ja neid saab kombineerida teiste Canoni välkudega, näiteks Speedlite 430EX III-RT.

 • Võimas jõudlus juhtarvuga 60 (m, ISO100)

  Speedlite 600EX II-RT on väga võimas, seega ei pea te kunagi pettuma. See on täiuslik suurte ruumide valgustamiseks ning valguse peegeldamiseks seintelt ja lagedelt, et saavutada pehmemad ja loomulikumad tulemused. Komplekti kuulub ka peegeldusadapter, mis pehmendab välku veelgi. Välklamp laadib end uuesti iga 3,3 s järel ja valikuline akukomplekt CP-E4N lühendab seda aega veelgi.

 • Lihtsasti kasutatav, intuitiivsete juhtnuppude ja informatiivse kuvaga

  Kohandatav juhtketas võimaldab teha kiireid reguleerimisi pingsates olukordades ning suur valgustatud kuva näitab vaid hetkega asjakohast pildistamisteavet. Kõikide rühma kuuluvate juhtmevabade välkude laadimisolekut näidatakse peamise välklambi Speedlite 600EX II-RT kuval.