WFT-E8

Viige TREXi ühenduvus uuele tasemele, võttes kasutusele juhtmevaba failiedastaja WFT-E8. Kiiret IEEE 802.11ac LAN-ühendust, täiustatud FTP-edastusvõimalusi ja kaugjuhtimisega pildistamist võimaldav WFT-E8 pakub mitmesuguseid lisafunktsioone, et saaksite kasutada TREXi kõiki võimalusi.

Eelised

  • Kiirem andmeedastus – toetab standardit IEEE 802.11ac
  • Turvaline failiedastusprotokoll FTP/FTPS
  • WFT Server kaugülesvõtete tegemiseks ja kaugfilmimiseks
  • Kaugülesvõtted nutitelefonist/tahvelarvutist rakendusega Canon Camera Connect
  • Võimalik linkida kuni 10 kaamerat kuni 100 m kaugusel jadaülesvõtete tegemiseks

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canon WFT-E8 üksikasjadega

Juhtmevaba failiedastus


Tänu uusimale IEEE 802.11ac standardile (5 Ghz riba) võimaldab WFT-E8 andmeid suurel kiirusel edastada kuni 150 m kauguselt. IEEE 802.11ac toetab kiiremat andmesidet (reaalsetes tingimustes ligikaudu 2,5 korda kiiremat) kui IEEE 802.11n standardit kasutav WFT-E6. Selle teoreetiline edastuskiirus on ligikaudu 1300 Mbps võrreldes IEEE 802.11n pakutava kiirusega 450 Mbps.

Kaugjuhtimisega pildistamine arvutit kasutades


Fotograafid võivad protokolli FTPS (File Transfer Protocol over SSL/TLS) kasutades luua turvalise kaugühenduse FTP-serveriga ning pilte reaalajas serverisse saata, et vähem aega kuluks piltide kogumisele, organiseerimisele ja üleslaadimisele.

WFT Server


WFT-E8 suvand WFT Server võimaldab pilte ja videoid kaugelt üles võtta, üle vaadata ja esitada. WFT Server on varem kasutatud niinimetatud HTTP-režiimi uuendus ning võimaldab täielikult juhtida kõiki TREXi kaameraseadeid – sh fookust, digitaalset pildiotsijat, videote esitamist ja RAW-piltide ülevaatamist – et näeksite kaugarvutis, nutitelefonis või tahvelarvutis kaamera nähtavat pilti ja saaksite kaugelt kaamerat seadistada.

Canoni rakendus Camera Connect


Canoni rakendus Camera Connect võimaldab luua ühenduse nutitelefoni või tahvelarvutiga, et saaksite hõlpsasti pildistada ning pilte üle vaadata, hinnata, edastada ja jagada ka olukorras, kus kaamera tuleb paigutada käeulatusest välja, näiteks jalgpallimängu ajal värava taha või siis korvpallirõnga kohale. Samuti võimaldab Camera Connect filmida ja edastada Full HD MP4 videofaile.

Sünkroniseeritud jadaülesvõtted


Edastajate WFT-E8 või WFT-E7 abil võite ühendada ülemkaameraga kuni 10 alluvkaamerat kuni 100 m kaugusel, et teha sünkroniseeritud jadaülesvõtteid. Kaamerakellade sünkroniseerimise funktsioon kõrvaldab täielikult kaamerate kellaaegade erinevused, et saaksite määrata täiesti täpse jadaülesvõtte.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon WFT-E8, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.