EOS-1D X

Uue põlvkonna profikaameras EOS-1D X on ühendatud suurepärane kiirus ja pildikvaliteet. 18-megapiksline täiskaadersensor, kaks DIGIC 5+ protsessorit ja sarivõtted kiirusega kuni 12 kaadrit sekundis loovad uue standardi.

EOS-1D X

Kasulikud omadused

  • 18,1-megapiksline CMOS täiskaadersensor
  • Sarivõtterežiim kuni 12 või 14 kaadrit sekundis
  • ISO tundlikkus 100 – 51 200, kuni kõrg-ISO 204 800
  • 61-punktiline automaatteravustamine
  • 100 000-piksline (RGB) AE-mõõtmine
  • EOS-i täiskõrglahutusega (1080 p) video
  • Kaks DIGIC 5+ protsessorit
  • Vedelkristallekraan Clear View II: 8,11 cm (3,2 tolli), 1 040 000 punkti
  • Etherneti pesa

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EOS-1D X üksikasjadega

18,1-megapiksline CMOS täiskaadersensor


Canoni 18,1-megapiksline CMOS täiskaadersensor tagab hämmastava kvaliteedi, mis hõlmab näiteks väga nõrgas valguses saavutatavaid harukordselt väikese müra ja kõrge lahutusega fotosid. Täiskaadersensor on mõeldud optimaalselt laiunurkobjektiividele ja võimaldab teravussügavust tavalisest vabamalt reguleerida. Fotode kvaliteet ületab juhtivate fotoagentuuride kvaliteedinõudeid ja sobib isegi pärast kärpimist ideaalselt kuni A2-mõõdus eriti suurte väljatrükkide tegemiseks.

Ülikiire pildistamine


Sagedusega 12 või 14 kaadrit sekundis tehtavate sarivõtete režiimis ei jää midagi kahe silma vahele; ühte seeriasse mahub kuni 180 suurt JPEG-vormingus või 38 RAW-vormingus kujutist.

Suur ISO-vahemik


Erakordselt suur ISO-vahemik 100 kuni 51 200 – suurendatav uskumatu tasemeni ISO 204 800 – tähendab, et pildistada võib nii väga eredas valguses kui ka peaaegu pilkases pimeduses.

61-punktiline automaatteravustamine


Ülitäpne 61-punktiline automaatteravustamissüsteem, milles on kasutusel 41 ülitundlikku ristitüüpi sensorit, teravustab igasugustes valgusoludes ka liikuvaid objekte kiiresti ja täpselt. Täpsuse suurendamiseks on keskmised 5 automaatteravustamispunkti topeltristi tüüpi.

Usaldusväärne ja täpne mõõtmine


100 000-piksline RGB automaatsäri mõõtmissüsteem eraldi DIGIC 4 protsessoriga mõõdab lisaks heledusele ka värvusi, et tagada täpne säritus ja loomulikud tulemused isegi keerukates valgusoludes.

Täiskõrglahutusega EOS-videod


See peegelkaamera võimaldab täiskõrglahutusega (1080 p) videote filmimist paljude erinevate kasutaja valitavate seadetega, muuhulgas säri, kaadrisageduse, heli ja pakketiheduse juhtimisega. HDMI-liides võimaldab videot ja fotosid kõrglahutusega teleris taasesitada.

Kaks DIGIC 5+ protsessorit


Canoni uusima põlvkonna DIGIC 5+ protsessorid pakuvad nüüdisajal kiireimat ja arenenuimat pilditöötlust, tagades oma klassi parima fotokvaliteedi. Koos 4 AD-muunduriga võimaldavad need 14-bitist pilditöötlust, mistõttu on fotode värviüleminekud sujuvad ja värvid loomulikud ning suuremate ISO-väärtuste puhul saab täiustatud müravähendust kasutada.

Suur peegeldusvastase kattega vedelkristallekraan


Kõrglahutusega 1 040 000 punktiga 3,2-tolline vedelkristallekraan Clear View II võimaldab fotode ja video kiiret ning täpset ülevaatamist. Peegeldusvastase kattega ülivastupidav karastatud klaas hoiab ära häirivad peegeldused isegi tugevas päikesevalguses.

Etherneti pesa


Sisseehitatud Etherneti pesa võimaldab fotosid kiiresti ja hõlpsasti arvutisse laadida või interneti vahendusel otseülekandeid klientideni viia.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EOS-1D X, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

18.1 megapixel CMOS

18,1-megapiksline CMOS

Large sensor for maximum control over depth of field

Suur sensor teravussügavuse maksimaalseks juhtimiseks

High speed shooting

Kiirvõtted

Great low light shots

Suurepärased võtted nõrgas valguses

Sharp images in all conditions

Teravad kujutised kõikides tingimustes

Stunning 1080p movies

Hämmastavad 1080p videod

Powerful DIGIC processing

Võimas DIGIC-protsessor

Create instant back up of images

Kohene piltide varundamine

Large bright screen for clear viewing

Suur ere ekraan selge pildi jaoks

Keeping your sensor clean of dirt

Hoiab sensori puhtana

Creativly combine images

Kombineerige mitu kaadrit üheks pildiks

Widest selection of Lenses

Suurim objektiivide valik

Selgitus mudeli EOS 1D X kohta

CPN banner
CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.