Canon IXUS 160

IXUS 160

See 20 megapiksline nutika automaatrežiimiga Smart Auto IXUS-e kaamera on paindlik, lõbus ja piisavalt väike, et seda igale poole kaasa võtta. See muudab ilusate Canoni kvaliteediga fotode ja HD-videote jäädvustamise igaühe jaoks lihtsaks.

IXUS 160

Kasulikud omadused

 • Üliõhukese IXUS-ega on stiil ja lihtsus teie taskus
 • Jäädvustage kõik parimad hetked – lähedalt või kaugelt
 • Jäädvustage suurepäraseid detaile 20 MP abil
 • Tehke ilusaid võtteid hõlpsasti suunates ja pildistades nutika automaatrežiimi Smart Auto abil
 • Lõbutsege ja katsetage loomingulisi filtreid

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon IXUS 160 üksikasjadega

Täiuslik taskusse mahtuv kaamera


Üliõhuke ja stiilne IXUS 160 on piisavalt väike, et mahtuda teie kotti või taskusse ning sellega on igal pool lihtne suurepärase kvaliteediga fotosid ja videoid jäädvustada.

Pildistage kaugelt ja laialt


Jäädvustage hõlpsasti iga hetke, kasutades paindlikku 28 mm laia 8x optilist suumobjektiivi. Minge kaugelasuvatele objektidele lähemale, kasutades 8-kordset optilist suumi või liikuge kvaliteeti kaotamata veelgi lähemale 16-kordse ZoomPlusiga.

Teie parimad mälestused erakordsete detailidega


Nautige erakordse kvaliteediga detailseid pilte. Kadreerige ja kärpige paindlikult oma fotosid või looge suurepäraseid plakatisuuruses väljatrükke tänu 20,0 megapikslile.

Suurepärased pildid hõlpsasti


Jäädvustage hõlpsasti fantastilisi fotosid või videoid, kasutades nutikat automaatrežiimi Smart Auto, mis valib teie eest täiuslikud kaamera seaded – olenemata stseenist. Lihtsalt kadreerige ja vajutage päästikule. Kasutage spikrinuppu, et näha lühidaid ja kergelt järgitavaid juhiseid kaamera kasutamise ja selle funktsioonide kohta.

Mängige oma loomingulisusega


Erinevad loomingulised filtrid pakuvad katsetamis- ja avastamisrõõmu. Saate matkida kalasilmaobjektiivi tekitatud moonutusi, luua piltidest või videotest miniatuursed mudelid ning palju teha muud.

HD-videod teie käeulatuses


Suurepäraste videote tegemine on lõbus ja lihtne. Saate suurepäraseid HD-videoid (720p) jäädvustada vaid ühe nupuvajutusega. Tehke mitmekülgselt loomingulisi videoid, kasutades optilist suumi ja nautige suurepäraseid ja teravaid tulemusi.

Isikupärastage oma pilte


Tehke võtted omanäoliseks, juhtides kiirelt ja lihtsalt pildiseadeid nagu heledus ja värviküllastus. Eelvaadake tulemusi kadreerimise ajal, kasutades reaalajas juhtimisrežiimi Live View Control ja jagage neid oma sõpradega 6,8 cm (2,7”) vedelkristallekraani kaudu. Koos Canoni Connect Stationiga saate oma fotosid ja videoid hõlpsasti sotsiaalvõrgustike ja veebialbumite kaudu maailmaga jagada. Samuti saate neid pere ja sõpradega HD-telerist vaadata.

Suurepärased võtted inimestest


Tänu näotuvastustehnoloogiale saate sõpradest hõlpsasti suurepäraseid võtteid teha. See tuvastab ühes kaadris mitu nägu, tagades nende korraliku teravustamise ja optimaalse heledustaseme. Näotuvastuse funktsioon kindlustab loomuliku nahatooni isegi ebatavalistes valgusoludes.

Ökorežiim


Suurepärane päevasteks reisideks. Ökorežiim vähendab aku kasutamist, mistõttu saate ühe laetava liitiumioonaku laadimisega jäädvustada rohkem võtteid.

Auhinnad

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon IXUS 160, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

20.0MP_CCD

20 megapikslit

8x optical zoom with wide-angle

8× optilise suumiga lainurkobjektiiv

16x ZoomPlus

Suumige kvaliteetselt kuni 16-kordselt

Digic4 Plus

Võimas DIGIC-protsessor

Auto mode with 32-scene detection

32 stseenituvastusega automaatrežiim

720p movies

720p videoklipid

Optimises people shots

Optimeerib inimestest tehtud võtteid

Instantly capture movies

Videoklippide kohene salvestamine

Eco Mode

Energiasäästlik, et teha rohkem võtteid

Instant help

Kohene abiteave

Compatible with Canon Connect Station

Ühildub Canoni Connect Stationiga

 • Digikaamera IXUS 160

 • Randmerihm WS-800 

 • Akukomplekt NB-11L

 • Akulaadija CB-2LFE 

 • Toitekaabel 

 • Kasutusjuhendite komplekt