Veekindlad ja veealused kaamerad

Kui soovite jäädvustada suurepäraseid võtteid keerulistest välistegevustest, nagu snorgeldamine, suusatamine, lumelauaga sõitmine või mägironimine, vajate ülesande täitmiseks parimat veekindlat kaamerat – tugevat mudelit PowerShot D30. Alternatiivselt võite lisada veekindla kaamera ümbrise mis tahes ühilduvale Canoni kaamerale, et pildistada vee all ja pakkudes kaitset liiva, mere ja lume eest.

Underwater_Adventure_Main.jpg

Spetsiaalne vastupidav kaamera <I>vs</I>. veekindel kaameraümbris

PowerShot D30 on täiuslik nendele, kellel on pidevalt vaja tugevat kaamerat spordisündmuste jäädvustamiseks. Piisavalt vastupidav kõige nõudlikumate välitegevuste jaoks ning veekindel kuni 25 m sügavusel, põrutuskindel ja külmumiskindel – täiuslik iga seikluse jaoks, alates lumelauasõidust kuni mägironimise ja sukeldumiseni. Samuti on see „lapsekindel”, taludes perepuhkusel laste kätte sattudes ka karmimat käsitsemist.

Lisage mis tahes ühilduvale Canoni kaamerale veekindel ümbris ning saate pildistada kuni 40 m sügavusel vee all – mida on snorgeldamiseks ja sukeldumiseks rohkem kui küll. Samuti on sellel lihtne ligipääs kõikidele juhtnuppudele. Need on ka suurepärane viis oma kaamera vee, liiva ja lume eest kaitsmiseks – täiuslik rannas ja basseini ääres kasutamiseks ning talvespordi jäädvustamiseks.

Miks valida vee all pildistamiseks Canon?

PowerShot D30 on veekindel kuni 25 m sügavusel, põrutuskindel kuni 2,0 m¹ suuruste esemete suhtes ning seda saab kasutada kuni -10 °C temperatuuril – täiuslik kõige nõudlikumate seikluste jaoks. Meie vee all pildistamiseks mõeldud ümbrised on veekindlad kuni 40 m sügavusel ning nende vastupidavuse tagavad tugev polükarbonaadist konstruktsioon ja roostevabast terasest vedrud ning hingemehhanismid – mälukaardi sai vigastamata taastada PowerShot kompaktkaamerast, mida kaitses vee all pildistamiseks mõeldud ümbris, pärast kuute aastat ookeanis olemist².

Täielik kontroll

Meie veekindlad kaameraümbrised lasevad teil kasutada kõiki saadaolevaid kaamera juhtnuppe, et saaksite täpselt jäädvustada kõik suurepärased veealuse maailma värvid. Kiire ligipääs funktsioonidele, nagu valge tasakaalu kohandamine või veealune režiim, lasevad teil kiiresti värve reguleerida, et need sobituksid veealuste muutuvate valgusoludega. Tulemuseks on parimad veealused pildid.Suurepärased tulemused nõrgas valguses

Jäädvustage vapustavaid veealuseid võtteid Canoni uuendusliku HS-süsteemi abil – see on eksklusiivne kombinatsioon ülitundlikust sensorist ja võimsast DIGIC-protsessorist. HS-süsteem toimib ka nõrgas valguses, mis on omane veealusele keskkonnale, lihtsustades kaamerat käes hoides veelause maailma loomuliku atmosfääri jäädvustamist suurepärase kvaliteedi ja vähema müraga.¹ Põrutuskindluse testimise meetodid on sellele tootele unikaalsed ning need ei garanteeri kaitset toote kahjustamise või talitushäirete vastu.

² http://www.dpreview.com/news/2013/03/26/camera-lost-in-ocean-reunited-with-owner

³ Simuleeritud pilt illustratiivsel eesmärgil.

Pange tähele, et kõik funktsioonid ei ole kõikide toodete puhul saadaval.