XF305

XF305, üks Canoni esimesi professionaalseid failipõhiseid videokaameraid, kombineerib MPEG-2, 50 Mbit/s, 4:2:2 koodeki Canoni L-sarja objektiivide ning 3 täis-HD CMOS sensoriga, et tagada CF-mälukaardile salvestatava HD-video suurepärane kvaliteet.

Kasulikud omadused

  • MPEG-2 MXF salvestus kahele CF-kaardile kiirusel kuni 50 Mbit/s (4:2:2)
  • Põhjalik NLE-tugi
  • Canoni L-sarja 18x suumiga lainurkobjektiiv
  • Kolm Canoni 1/3 tüüpi täis-HD CMOS-sensorit
  • HD-SDI, ajakood, Genlock
  • 10,1 cm LCD (1,23 M punkti); 1,3 cm (1,55 M punkti) EVF
  • Muudetav kaadrisagedus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon XF305 üksikasjadega

Salvestage kõrge kvaliteediga HD-videot CF-mälukaartidele


XF305 salvestab MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) faile lahutusega kuni 1920 × 1080 (täis-HD) kiirusega 50 Mbit/s (4:2:2) CompactFlash (CF) mälukaartidele. CF-kaardid on odavad ja laialdaselt kättesaadavad. Kaamera kaks mälukaardipesa lubavad filmimist katkestuseta jätkata.

Paindlik monteerimine


Integreerub tõrgeteta olemasolevate töövoogudega. XF305 salvestab materjali tööstusstandarditele vastavate MXF-failidena, mis ühilduvad kõikide levinumate montaažiprogrammidega.

18x lainurkobjektiiv


Kasutades ära Canoni ringhäälingukvaliteediga objektiivide oskusteavet ning professionaalidelt saadud tagasisidet, pakub kerge 18x L-sarja HD-videoobjektiiv suurepärast optilist kvaliteeti. Kromaatilisest aberratsioonist hoidumiseks kasutatakse unikaalseid ülimadala dispersiooniga (Hi-UD) elemente. Eraldi rõngad võimaldavad sõltumatult juhtida fookust, suumi ning iirist (F1.6). Kaameral on täismanuaalne režiim ja fookuse- ning suumirõngal on lõpp-punktid.

3x täis-HD CMOS


Täis-HD resolutsiooniga (1920 x 1080) video salvestatakse läbi kolme 2,07-megapikslise 1/3-tüüpi täis-HD CMOS sensori, mis on loodud ja toodetud Canoni tehases. Suure kiirusega skaneerimine minimeerib pöördkatiku mõju.

10,1 cm LCD ja 1,3 cm EVF


10,1-sentimeetrise (4-tollise) LCD ekraani saab paigutada mõlemale poole kaamerat. Pakkudes suurepärast resolutsiooni (1,2 M punkti), aitab teravustamisabi tööriist saavutada teravad kaadrid. Sisseehitatud säritusabi ekraan (WFM) aitab määrata säri ning teisi parameetreid. Alternatiivina on saadaval 1,3 cm (0,52-tolline) elektrooniline pildiotsija (EVF).

Muudetav kaadrisagedus


Kasutada saab mitmesuguseid kaadrisagedusi vahemikus 12-50 k/s. See annab operaatorile võimaluse salvestuskiirust muuta, et saavutada täiendav loominguline paindlikkus.

Professionaalne väljundite komplekt ning sõltumatu heli


HD-SDI-väljund on valdkonnastandard, mis väljastab tihendamata täis-HD koos juurdekuuluva heli ja ajakoodiga. Kombineeritud Genlock In ja ajakoodi sisend-/väljundterminal võimaldab mudelit XF105 kasutada ka mitme kaameraga filmimise puhul. Heli salvestatakse üle kahe XLR-sisendi ning ka kaamera esiosas asuva stereomikrofoni kaudu.

Kohandatud kaadrid


Täiusliku välimuse saavutamiseks on võimalik kohandada kakskümmend kuus kohandatud kaadri valikut. Need on võimalik salvestada kaamerasse (SD-mälukaardi abil) ning seadistusi on võimalik õhelt kaameralt teisele üle kanda.

CPS-tugi *


Canoni eksklusiivne CPS-videotugi pakub esmaklassilist remonditeenust ja tagab kiire teeninduse.

* Täpsemat infot riikide kohta, kus CPS-programm toimib, leiate aadressilt http://www.canon-europe.com/cps

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XF305, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.