XF305

XF305, üks Canoni esimesi professionaalseid failipõhiseid videokaameraid, kombineerib MPEG-2, 50 Mbit/s, 4:2:2 koodeki Canoni L-sarja objektiivide ning 3 täis-HD CMOS sensoriga, et tagada CF-mälukaardile salvestatava HD-video suurepärane kvaliteet.

Kasulikud omadused

  • MPEG-2 MXF salvestus kahele CF-kaardile kiirusel kuni 50 Mbit/s (4:2:2)
  • Põhjalik NLE-tugi
  • Canoni L-sarja 18x suumiga lainurkobjektiiv
  • Kolm Canoni 1/3 tüüpi täis-HD CMOS-sensorit
  • HD-SDI, ajakood, Genlock
  • 10,1 cm LCD (1,23 M punkti); 1,3 cm (1,55 M punkti) EVF
  • Muudetav kaadrisagedus

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon XF305 üksikasjalikumalt

Salvestage kõrge kvaliteediga HD-videot CF-mälukaartidele


XF305 salvestab MPEG-2 MXF (Media eXchange Format) faile lahutusega kuni 1920 × 1080 (täis-HD) kiirusega 50 Mbit/s (4:2:2) CompactFlash (CF) mälukaartidele. CF-kaardid on odavad ja laialdaselt kättesaadavad. Kaamera kaks mälukaardipesa lubavad filmimist katkestuseta jätkata.

Paindlik monteerimine


Integreerub tõrgeteta olemasolevate töövoogudega. XF305 salvestab materjali tööstusstandarditele vastavate MXF-failidena, mis ühilduvad kõikide levinumate montaažiprogrammidega.

18x lainurkobjektiiv


Kasutades ära Canoni ringhäälingukvaliteediga objektiivide oskusteavet ning professionaalidelt saadud tagasisidet, pakub kerge 18x L-sarja HD-videoobjektiiv suurepärast optilist kvaliteeti. Kromaatilisest aberratsioonist hoidumiseks kasutatakse unikaalseid ülimadala dispersiooniga (Hi-UD) elemente. Eraldi rõngad võimaldavad sõltumatult juhtida fookust, suumi ning iirist (F1.6). Kaameral on täismanuaalne režiim ja fookuse- ning suumirõngal on lõpp-punktid.

3x täis-HD CMOS


Täis-HD resolutsiooniga (1920 x 1080) video salvestatakse läbi kolme 2,07-megapikslise 1/3-tüüpi täis-HD CMOS sensori, mis on loodud ja toodetud Canoni tehases. Suure kiirusega skaneerimine minimeerib pöördkatiku mõju.

10,1 cm LCD ja 1,3 cm EVF


10,1-sentimeetrise (4-tollise) LCD ekraani saab paigutada mõlemale poole kaamerat. Pakkudes suurepärast resolutsiooni (1,2 M punkti), aitab teravustamisabi tööriist saavutada teravad kaadrid. Sisseehitatud säritusabi ekraan (WFM) aitab määrata säri ning teisi parameetreid. Alternatiivina on saadaval 1,3 cm (0,52-tolline) elektrooniline pildiotsija (EVF).

Muudetav kaadrisagedus


Kasutada saab mitmesuguseid kaadrisagedusi vahemikus 12-50 k/s. See annab operaatorile võimaluse salvestuskiirust muuta, et saavutada täiendav loominguline paindlikkus.

Professionaalne väljundite komplekt ning sõltumatu heli


HD-SDI-väljund on valdkonnastandard, mis väljastab tihendamata täis-HD koos juurdekuuluva heli ja ajakoodiga. Kombineeritud Genlock In ja ajakoodi sisend-/väljundterminal võimaldab mudelit XF105 kasutada ka mitme kaameraga filmimise puhul. Heli salvestatakse üle kahe XLR-sisendi ning ka kaamera esiosas asuva stereomikrofoni kaudu.

Kohandatud kaadrid


Täiusliku välimuse saavutamiseks on võimalik kohandada kakskümmend kuus kohandatud kaadri valikut. Need on võimalik salvestada kaamerasse (SD-mälukaardi abil) ning seadistusi on võimalik õhelt kaameralt teisele üle kanda.

CPS-tugi *


Canoni eksklusiivne CPS-videotugi pakub esmaklassilist remonditeenust ja tagab kiire teeninduse.

* Täpsemat infot riikide kohta, kus CPS-programm toimib, leiate aadressilt http://www.canon-europe.com/cps

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XF305, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.