XF200

XF200 ühendab endas tippkvaliteediga pildikvaliteeti ning turvalisust ja mitmekülgsust tänu kahes formaadis salvestamisele – täiuslik HD-sisu loomiseks. See on kompaktne ja kerge ning täiuslik iga kasutaja jaoks.

Kasulikud omadused

  • 20x, f/1.8 lainurkobjektiiv kaugelolevatest subjektidest suurepäraste võtete tegemiseks
  • HD CMOS Pro sensor pakub silmapaistvat pildikvaliteeti isegi nõrgas valguses
  • Kompaktne ja kerge disain, 3 rõngaga objektiivi ja pööratava käepidemega
  • OLED ekraan ja 1,23 miljoni punktiga pildiotsija võimaldavad täpset jälgimist
  • Jagage sisu lihtsalt sisseehitatud Wi-Fi või Etherneti kaudu; salvestage puhverfaile otse teistesse seadmetesse
  • Kahes formaadis salvestamine: transleerimise standarditele vastav 50 Mbit/s MPEG2 koodek, lisaks MP4 HD-salvestamine või SD
  • Lai dünaamilise vahemiku gamma, et vältida ülevalgustamist
  • 4 kanaliga heli salvestamine; 2 XLR sisendit
  • Infrapunarežiim täiustatud infrapunalambiga
  • Jäädvustage GPS-iga asukoha andmed (valikuline lisatarvik)

Üksikasjad

Vaadake toodet Canon XF200 natukene detailsemat

Täiustatud Canoni pildindussüsteem


XF200 sisaldab täiustatud kaamerasüsteemi, mille abil saavutate väljapaistvad pildid, ning tänu operatiivsusele saate hakkama mis tahes filmimisolukorras. 26,8 mm lainurkobjektiiviga saate tegevusele lähemale minna ning dünaamiline optiline pildistabilisaator kompenseerib värisemist 5 suunas, et saavutada ülimalt püsivad tulemused.

Canoni HD CMOS Pro sensor koos DIGIC DV 4 protsessoriga saavutab suurepärase pildikvaliteedi – isegi nõrgas valguses – ning silmapaistva dünaamilise vahemiku ja realistliku värviedastuse. Lai dünaamilise vahemiku gamma aitab vähendada ülevalgustamist ning infrapunarežiimis saab kaamerat hõlpsasti öösel kasutada – täiuslik metsikut loodust jäädvustava videograafi jaoks.

Lisaks pildikvaliteedile hõlmab see mudel täiustatud helifunktsioone koos 4-kanalilise lineaarse PCM helisalvestuse toega.

Mugav ja täpne juhtimine


Mudel XF200 on kompaktne ja tagasihoidliku disainiga ning seda on tänu 3 rõngaga objektiivile ja pööratavale käepidemele lihtne kasutada. Samuti on sellel muljetavaldava kvaliteediga jälgimisvalikud. 1,23 miljoni punktilise eraldusvõimega OLED ekraani on lihtne vaadata isegi eredas päikesevalguses, pakkudes paremat reageerimist, eraldusvõimet, kontrasti ja värviedastust kui vedelkristallekraanid. Suurt 1,14 cm (0,45”) 1,23 miljoni punktiga elektroonilist pildiotsijat saab kallutada kuni 68°, et saavutada erinevaid filmimisasendeid.

Mitmekülgsed salvestamisvalikud


Mudeli XF200 kahes formaadis salvestamise funktsioon pakub paindlikkust, kiirust ja andmete turvalisust. Materjali saab jäädvustada samal ajal kahes erinevas formaadis, pakkudes kohest varundust ja vahelduvaid tulemusi. Täis-HD pilte saab salvestada kahele CF-kaardile, kasutades transleerimise standarditele vastavat 50 Mbit/s MPEG2 koodekit, ning MP4 versiooni saab salvestada SD-kaardile kas täis-HD või madalama eraldusvõimega – täiuslik kiireks failide edastamiseks rakendustesse, näiteks uudiste kogumise eesmärgil. Samuti on võimalik voogedastada madala eraldusvõimega puhverfaile otse teise seadmesse, näiteks nutitelefoni.

Ühendamine ja jagamine


Tänu sisseehitatud Wi-Fi ja Etherneti ühenduvusele on sisu jagamine lihtne. Materjali saab üle vaadata teises seadmes (näiteks tahvelarvutis või nutitelefonis) või edastada otse FTP kaudu.

Selline ühilduvus võimaldab ka kaamera kaugjuhtimist veebibrauseri kaudu ning samuti saab konfigureerida Canoni RC-V100 juhtmega kaugjuhtimispuldi.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XF200, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Full HD

Täis-HD

20x Optical Zoom

20-kordne optiline suum

Dynamic Optical Image Stabiliser

Dünaamiline optiline pildistabilisaator

Rotating Grip

Pööratav käepide

WiFi Cert

Wi-Fi pult ja lihtne jagamine

MXF 50Mbps

MXF 50 Mbit/s

4-2-2

4:2:2

MP435MBPS

35 Mbit/s MP4 salvestamine

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.

Külastage Canon Professional Networki