Kompaktne ja loominguline: ainulaadne 4K ja fotode lahendus

Loominguline ja mitmekülgne mudel XC10 jäädvustab suurepäraseid 4K / täis-HD 4:2:2 videoid ja kvaliteetseid 12 MP fotosid. See on kompaktne, kerge ja kasutajasõbralik kaamera 10x suumobjektiivi, optilise pildistabilisaatori ja Wi-Fi kaugjuhtimisega.

0%

  Jäädvustage suurepäraseid 4K ja täis-HD videoid

  Jäädvustage suurepäraseid 4K ja täis-HD videoid

  jäädvustage ja vaadake

  Jäädvustage suurepäraseid suure eraldusvõime ja vähese müraga kujutisi

  Mudeli XC10 suur 1,0-tolline Canoni CMOS-sensor on optimeeritud nii, et see saavutaks suure eraldusvõime, kõrge tundlikkuse ja vähese müraga kujutised nii videoid kui ka fotosid jäädvustades. Kaunilt madal väljasügavus suurendab teie loomingulisi väljendusvõimalusi.

  Täielik kontroll

  jäädvustage ja vaadake

  Jäädvustage 4K materjali kiirusel 305 Mbps / 4:2:2

  Nautige mitmeid kvaliteetseid loomingulise jäädvustamise võimalusi väga mitmekülgse XF-AVC H.264 koodeki abil. Jäädvustage suurepäraseid 4k videoid kiirusel kuni 305 Mbps / 4:2:2 / 8 bitti ning ühendage olemasolevatesse 4K töövoogudesse või jäädvustage kvaliteetseid ja pikki täis-HD videoid kiirusel 50 Mbps / 4:2:2 / 8 bitti.

  Täiustatud täis-HD pilditöötlus

  HD-töötluse ülediskreerimine on täiustatud demosaiikimisalgoritm pilditöötluseks, mis kasutab tõhusalt ära suurt 4K pildi jäädvustamise võimsust täis-HD salvestamise jaoks. Kaamera jäädvustab 4K pildi, RGB kanalid eraldatakse kolmeks individuaalseks 8-megapiksliseks 4K signaaliks ning seejärel 4K RGB signaale mitmekordistatakse ja vähendatakse sisemiselt täis-HD (1920x1080) signaaliks. See parandab märgatavalt eraldusvõimet ja võimaldab teil salvestada tunduvalt selgemat täis-HD pilti.

  image_processing

  12-astmeline dünaamiline vahemik ja Canon Log Gamma

  Maksimaalseks vabaduseks järeltöötluses jäädvustab sisseehitatud Canon Log Gamma maksimaalsed toonide vahemikud, pakkudes kuni 12-astmelist dünaamilist vahemikku. Laiendades dünaamilist vahemikku kuni 12-astmeliseks, saate salvestada ekstreemselt heledaid ja tumedaid detaile, mistõttu on värvigradatsioon suurem.

  hdr hdr

  COLOUR GRADING

  Jäädvustage liikuvaid subjekte täpsemalt

  Tänu Canoni DIGIC DV5 protsessori kasutamisele on mudelil XC10 palju suurem töötlusvõimsus kui eelmisel protsessoril, võimaldades jäädvustada suurema bitikiirusega 4K videod. Lisaks on sellel Canon Log Gamma ja palju muid kaamera põhifunktsioone.

  digic

  Mitmekülgsus ja paindlikkus maksimaalseks loomingulisuseks

  4k

  Suure eraldusvõimega fotod ja 4K videokaadrid

  Jäädvustage ilusaid suure eraldusvõimega 12-megapiksliseid fotosid hõlpsasti ning otsustage, kuidas neid kuvatakse ja salvestatakse, valides ühe erinevatest „välimuseˮ seadetest ja reguleerimisfunktsioonidest. Samuti saate 4K video parimad kaadrid üles otsida ja salvestada, võttes üle 8,29-megapiksliseid fotokaadreid.

  Katke kõik nurgad: mitmekülgne kinnitamine ja jäädvustamine

  Tänu oma kompaktsele korpusele võimaldab mudel XC10 lihtsat paigaldamist väikestesse, kõrgetesse ja kaugelasuvatesse kohtadesse. Korpus kaalub vaid 930 g ja kaamera on seega täiuslik droonidega koos kasutamiseks ja kvaliteetse 4K materjali õhust jäädvustamiseks; samuti on seda kerge kaalu tõttu mugav õla peal kasutada.

  angles

  Sisseehitatud 10x suumiga pildistabilisaator optimeeritud 4K jäädvustamiseks

  Mudelil XC10 on sisseehitatud 10x optiline suumobjektiiv – 27,3–273 mm f/2.8-5.6 optiline suumobjektiiv (35 mm ekvivalent, ja fotode režiimis 25–250 mm) – mis on optimeeritud 4K jäädvustamiseks Objektiivil on eraldi käsitsi juhtrõngad fookuse ja suumi valimiseks ning sellel on kombineeritud optiline ja elektrooniline pildistabiliseerimise süsteem, et tagada sujuvad ja stabiilsed pildid, jäädvustades käest või liikvel olles (elektrooniline pildistabilisaator ei ole saadaval kõikides pildistamisrežiimides).

  lens

  lens

  light

  Suurepärane jõudlus mis tahes valguses

  Jäädvustage vähese müraga materjali mis tahes keerulistes olukordades tänu kõrgele ISO-tundlikkusele kuni 20 000, mistõttu on tundlikkus suurem ja jõudlus nõrgas valguses parem. Sisseehitatud ND-filter täiustab veelgi särijuhtimist nõrgas valguses või juhul, kui on vaja kasutada laiemat ava.

  Aeg- ja kiirluubis salvestamise režiimid

  Suurendage oma loomingulisi valikuid kvaliteetse aegluubis salvestamise abil, jäädvustades kuni 1/4 kiirusel (HD-videod), või salvestage kiirelt liikuvat tegevust suurima kiirusega 1200x (kuni 4K videod).

  workflow

  Kasutajasõbralikud ja kiired töövoo lahendused

  Salvestage 4K ja täis-HD videoid või 12 MP fotosid sisemiselt

  Salvestage meeldejäävaid suure bitikiirusega 4K-videoid sisemisele CFast 2.0™ mälukaardile, tänu VPG130 standardile. See kindlustab stabiilse salvestuskiiruse vähemalt 130 Mb/s*. Täis-HD videoid ja 12-megapiksliseid pilte saab salvestada eraldi SD-mälukaardile. Kasutage 4K pildi jäädvustamise lõputuid võimalusi. Saate jäädvustada täis-HD pilti parema kvaliteedi ja märgatavalt selgemate tulemustega tänu HD-töötluse ülediskreetimisele.

  • Canon on CFast 2.0™ kaubamärgi volitatud litsentsiaat ja kaubamärki võib registreerida eri jurisdiktsioonides.
  * Võib vajada püsivara värskendust. Rohkem ...

  workflow

  Kompaktne ja ergonoomiline disain lihtsaks jäädvustamiseks

  Kompaktsel ja kergel ergonoomilise disainiga mudelil XC10 on pöörlev käepide ja lai muudetava nurgaga vedelkristallpaneel, et saaksite hõlpsasti jäädvustada mitmete erinevate nurkade alt. Kvaliteetne ja mahtuvuslik puuteekraan võimaldab pildistamisrežiimidele ja menüüdele hõlpsasti ligi pääseda ja neid juhtida. Mugavamaks jäädvustamiseks silmade kõrguselt või heledas valguses on kaasas suurendusklaasiga pildiotsija.

  workflow

  workflow

  Uus XF-AVC vorming lihtsaks integreerimiseks

  Hiljuti välja arendatud ja väga mitmekülgne Canoni 4K-ühilduv XF-AVC failivorming kasutab tõhusat H.264 koodekit ja selle saab hõlpsasti integreerida olemasolevatesse töövoogudesse, suurendades seeläbi veelgi järeltöötluse efektiivsust.

  workflow

  WiFi-ga kaugjuhtimine

  Mudeli XC10 sisseehitatud Wi Fi võimaldab teil kaamerat kaugjuhtida veebibrauseri, nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu – täiuslik, kui jäädvustate drooni kasutades või asetate kaamera veidratesse kohtadesse.

  05

  XC10 Ratings and Reviews

  Tehnilised andmed

  4K

  Täis-HD

  DIGIC 6

  • Canon on CFast 2.0™ kaubamärgi volitatud litsentsiaat ja kaubamärki võib registreerida eri jurisdiktsioonides.
  Karbi sisu

  Teile soovitatud