XA35

Kompaktsel kõik-ühes videokaameral XA35 on lai dünaamiline ulatus ja HD/SD-SDI terminal – muutes selle täiuslikuks valikuks professionaalsetele mobiilsetele uudistekogujatele ja ajakirjanikele, kes peavad jäädvustama sisu diskreetselt, eriti keerukates suure kontrastsusega valgustingimustes.

Canon XA35

Kasulikud omadused

  • Lai 26,8 mm¹, f/1.8-2.8 objektiiv, 20x suum nutika 5-teljelise optilise pildistabilisaatori ja dünaamilise pildistabilisaatoriga
  • Täiustatud tundlikkusega 1/2.84” HD CMOS Pro sensor paremate tulemuste saavutamiseks nõrga valguse ja suure müraga keskkondades
  • Laia dünaamilise ulatusega režiim (600%) ja režiim Highlight Priority (Heledate alade prioriteet)² säilitavad heledate alade / varjude detailid, et pilt oleks loomulikum
  • HD/SD-SDI väljund on täiuslik professionaalsete edastamiskeskkondade jaoks
  • Kaheformaadiline salvestamine: täis-HD AVCHD (28 Mbps) või MP4 (35 Mbps) 2 x SD-kaardile
  • Eemaldatav käepide professionaalsete XLR-sisendite ja sisseehitatud infrapunalambiga
  • 8,77 cm (3.5”) OLED-puuteekraan suurepäraseks eraldusvõimeks, kontrastiks ja värvedastuseks
  • 1,56 m punktiga elektrooniline pildiotsija ja 45° kalle paindlikuks jäädvustamiseks
  • Kiir- ja aegluubis jäädvustamine (x2 kuni x1200) intervallsalvestamisega MP4-režiimis
  • Sisseehitatud kahesageduslik Wi-Fi kaugjuhtimiseks, faili edastamiseks / üles laadimiseks ja brauseri eelvaateks

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon XA35 üksikasjadega

20x suum Canoni HD lainurk-videoobjektiiviga


Jäädvustage erakordse kvaliteediga materjali tänu mudeli XA35 suurepärasele ja mitmekülgsele 26,8 mm¹ lainurkobjektiivile. 20x suumiga saate tegevusele lähemale minna ning dünaamiline optiline pildistabilisaator kompenseerib värisemist 5 suunas, et saavutada ülimalt stabiilsed pildid. f/1,8 maksimaalne ava, 8 labaga diafragma ja EDM-tehnoloogia võimaldavad ilusat taustahägu (bokeh-efekt).

Täiustatud 1/2.84" HD CMOS Pro sensor


Äsja väljaarendatud Canoni HD CMOS Pro sensor saavutab tõhusa pikslite arvu (umbes 2,91 megapikslit), et täis-HD pildikvaliteet oleks suurepärane. Tänu paremale tundlikkusele ja täiustatud signaali-müra suhtele paistavad eriti nõrgas valguses tehtud pildid selgematena ja väiksema müraga.

Paindlikud uued pildiseaded


Kaks uut pildiseadet aitavad teil saavutada veelgi muljetavaldavamaid tulemusi. Lai 600% dünaamiline ulatus tagab suure kontrastiga heledad pildid, mille detailid säilivad nii rohke valgusega kui ka varjulistes alades, ja järeltöötlemist ei ole vaja. Režiim Highlight Priority (Heledate alade prioriteet) tagab materjali, millel on loomulikumad toonid, rikkalikumad värvid ja täpsemad detailid suure heledusega aladel² – täiuslik heledate taevaste ja peegeldavate pindadega stseenides.

8,77 cm (3,5”) OLED-puuteekraan ja kallutatav elektrooniline pildiotsija


Olenemata kompaktsest suurusest, pakub mudel XA35 kvaliteetset jälgimist. Kasutajasõbralik OLED-puuteekraan 1,23 miljoni punktilise eraldusvõimega pakub kiiremaid reaktsiooniaegu ja suurepärast lahutust, kontrasti ja värviedastust, võrreldes sarnaste vedelkristallekraanidega. 0,61 cm (0,24”) 1,56 miljoni punktilist elektroonilist pildiotsijat saab kallutada kuni 45° – seega on lihtne erinevatest asenditest jäädvustada.

Mitmekülgne kaheformaadiline salvestamine


AVCHD-videot saab salvestada kuni 28 Mbps režiimis 1080/50P; maksimaalse kvaliteedi jaoks valige 35 Mbps 1080/50P MP4 salvestamisrežiim. Kaks SDXC-/SDHC-mälukaardi pesa võimaldavad failide lihtsamaks edastamiseks kvaliteetse HD ja väiksema eraldusvõimega MP4-failide samaaegset salvestamist³ – täiuslik, kui on vaja kiirelt materjali vahetada. Kiir- ja aegluubis salvestamise valikud koos intervallsalvestamisega (x2 kuni x1200) on saadaval MP4-režiimides.

Professionaalne heli ja HD/SD-SDI ühenduvus


Hõlpsasti ligipääsetav HD/SD-SDI port võimaldab ühendada valdkonnstandardsete edastamisseadmetega, nt satelliidi edastamissüsteemidega. Kaks XLR-terminali pakuvad professionaalseid helisisendeid ning nendel on kvaliteetse lineaarse PCM-salvestamise⁴ tugi.

Infrapunaga pildistamine


Mudelit XA35 saab hõlpsasti kasutada öösel või nõrga valgusega keskkonnas tänu täiustatud tundlikkusega sensorile ja heledale käepideme sisse ehitatud infrapunaallikale – seega on see täiuslik mudel loomariiki jäädvustavale videograafile.

Sisseehitatud Wi-Fi, laiendatav GPSi jaoks


Edastage materjali juhtmevabalt, kasutades iOS-i telefoni või tahvelarvutit, või FTP kaudu kiirusega kuni 150 Mbps⁵. Juhtige kaamera funktsioone eemalt Wi-Fi ühendusega seadmest selle jaoks eraldi rakendust installimata. Asukohaandmeid saab salvestada valikulist GPS-tarvikut kasutades.


Kompaktne ja kerge korpus


Tänu eemaldatavale käepidemele on see diskreetne ja ülimugavalt kaasaskantav kaamera täiuslik tundlikus või piiratud ruumiga keskkonnas jäädvustamiseks. Tänu kergele korpusele ei väsi te pikka aega kaamerat käes hoides filmides nii kiiresti ära.
¹ 35 mm ekvivalent
² Monitori heleduse seadeid võib olla vaja suurendada
³ Samal ajal salvestamine ei ole saadaval 1080/50P salvestamisrežiimides
⁴ Lineaarne PCM-heli on saadaval ainult AVCHD 28 Mbps salvestamisrežiimis
⁵ FTP kaudu failide edastamiseks on vaja juhtmevaba interneti ligipääsupunkti

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon XA35, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Full HD

Täis-HD

HD Video Lens

HD-videoobjektiiv

Wide Angle Lens

Lainurkobjektiiv

20x Optical Zoom

20-kordne optiline suum

Steady shots in every situation

Stabiilsed võtted igas olukorras

Steady shooting on the move

Stabiilne filmimine ka liikudes

Superb low-light shooting

Suurepärased tulemused nõrgas valguses

DIGIC DV4

DIGIC protsessori võimsus

Wide DR Gamma

Jäädvustage nii heleda valgusega kui ka varju jäävaid alasid detailselt

Highlight Priority

Heledate alade prioriteet

Interval rec

Loominguline aegvõtte salvestamine

WiFi Cert

Wi-Fi pult ja lihtne jagamine

8 Blade Circular Aperture

8 labaga ringikujuline ava

AVCHD

28 Mbit/s AVCHD salvestamine

MP435MBPS

35 Mbit/s MP4 salvestamine

Professional Audio

Professionaalne heli

OLED

8,8 cm loomulik LED-puuteekraan

Dual SDXC card slots

Kahekohalised SDXC kaardipesad

Instant Auto Focus

Kohene automaatteravustamine

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.