RC-V100

Canoni kaugjuhtimispult RC-V100 pakub videokaamera kasutajatele suuremat vabadust. See pakub peaaegu kõikide videokaamera funktsioonide juhtmega kaugjuhtimist kas stuudios, võtteplatsil või asukohtades, mis eelnevalt olid kättesaamatuskauguses.

Kasulikud omadused

  • Võimas videokaamera funktsioonide juhtmega kaugjuhtimine
  • Intuitiivne paigutus, mis sobib professionaalsetele kasutajatele
  • Määratud valikukettad täiustatud pildiparameetrite reguleerimiseks
  • Kaamera põhifunktsioonide (nagu fookus, diafragma ja võimendus) otsene juhtimine¹
  • Ligipääs kaamera kasutusmenüüdele, et kiiresti mis tahes sätet reguleerida
  • Valgustatud nupud võimaldavad lihtsat kasutamist nõrgas valguses
  • Konfigureeritavad nupud kasutajaspetsiifiliseks juhtimiseks
  • Ühildub Canoni professionaalsete videokaamerate ja EOS-kinofilmikaameratega
  • Täiuslik võtteplatsil ja stuudios kasutamiseks
  • Valikuline Canoni kaabel RR-100 pakub kiiremat sidet ja kuni 100 m ulatust

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon RC-V100 üksikasjadega

Võimas kaugjuhtimispult


See võimas juhtmega kaugjuhtimispult Canoni professionaalsetele helivideokaameratele toob nii peamised kui ka täiustatud pildi reguleerimisvalikud teie käeulatusse. Ühendage pesaga REMOTE A, kasutades 5 m 3,5 mm – 2,5 mm pistikuga kaablit, või pesaga REMOTE B (kasutades valikulisi 8-kontaktilisi kaableid RR-10 ja RR-100), et saavutada kiirem jõudlus, samaaegne toimimine ja suurendatud ulatus – vastavalt kuni 10 m ja 100 m.

Laiaulatuslik juhtimine


RC-V100 ühendab endas mõned täiustatud kaugjuhtimispuldi ja kaamera juhtüksuse (Camera Control Unit, CCU) eelised, mis on tavaliselt olemas stuudiokeskkondades. Juhtida saab peaaegu kõiki reguleeritavaid funktsioone – alates fookusest, diafragmast ja suumist kuni kasutajaspetsiifiliste valikuteni nagu kohandatud pildi eelseadistused ja spetsiifilised pildi reguleerimised, nt põlve käänud ja kalle.

Salvestage rohkem ja erinevalt


Teatud olukorrad nõuavad kaamera kaugjuhtimist, näiteks kui kaamera on kõrgete võtete jaoks kraanale kinnitatud. Mõned olukorrad nõuavad aga kiiret reguleerimist, et tulla toime muutuvate tingimustega. Tänu kaugligipääsule ja -juhtimisele saab selliseid filmimisel tekkivaid olukordi hästi lahendada. Canoni professionaalsed videokaamerad koos kaugjuhtimispuldiga RC-V100 muutusid veelgi mitmekülgsemateks tööriistadeks, mis aitavad teil oma loomingulist visiooni realiseerida.

Intuitiivne paigutus paremaks juhtimiseks


Kontrolleri intuitiivne paigutus muudab peamiste kaamerafunktsioonide ja pildiparameetrite juhtimise lihtsaks isegi siis, kui te ei ole vastava kaamera ekspert. See on hoolikalt disainitud, et olla lihtsasti arusaadav ja õpitav. Peamised funktsioonid on rühmitatud kolme põhisektsiooni. Tavalisi pildiparameetreid saab juhtida valikuketastega, muutes pildi eemalt peenhäälestamise uskumatult lihtsaks. Veelgi enam – mitmekülgsuse suurendamiseks on olemas ka kasutaja määratavad nupud.

Selge ja lihtne kasutamine ükskõik kus ja mis tahes ajal


Nõrgas valguses kasutamise lihtsustamiseks on nupud valgustatud. Samuti on võimalus seadistada piiksuv heli, mis kinnitab kasutaja valikud.

Püsivara uuendused


Teie kaamera püsivara võib vajada uuendamist, et võimaldada ühilduvust kaugjuhtimispuldiga RC-V100. Kui puldi RC-V100 pordi REMOTE B kasutamine ei ole võimalik, siis saab seda teha läbi teenuseuuenduse, kasutades seadme USB-porti.

¹Objektiivi juhtimine ei ole võimalik PL-kinnitusega EOS-kinofilmikaamerate või manuaalsete objektiividega

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon RC-V100, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Inspiratsioon, õpetused, tooteteave ning uudised uuenduste kohta, et täita igal pool maailmas Canoni professionaalsete fotograafide ja videosõprade ning edasijõudnud entusiastide kõik ootused.