Canon ME20F-SH

Jäädvustage päevavalguses ja tähesäras

Avastage uute loominguliste filmitegemisvõimaluste maailm! Uuenduslik täiskaadriline täis-HD videokaamera ME20F-SH tuleb toime ülinõrgas valguses ja sellel on infrapunafunktsioon ning selle konkurentsitu ISO tundlikkuse väärtus on üle 4 miljoni.

0%

  Mudeli ME20F-SH tutvustus

  Vaadake, kuidas mudel ME20F-SH töötab

  Jäädvustage värve ja hämarat valgust nagu ei kunagi varem

  ME20F-SH

  Jäädvustage, valgust maksimaalselt koondades

  Spetsiaalne, äsja välja arendatud täiskaadriline 35 mm 2,26-megapiksline CMOS sensor on disainitud just nõrgas valguses videote jäädvustamiseks. Tänu suurtele pikslitele koondab sensor maksimaalselt valgust, et saavutada vähese müraga pildid ülimalt nõrgas valguses.

  Filmige üle 4 miljoni suuruse ISO väärtusega

  Kuna maksimaalne ISO väärtus on konkurentsitult üle 4 miljoni (+75 dB), näete ja saate jäädvustada mudeliga ME20F-SH peaaegu täielikus pimeduses, vähem kui 0,0005 luksi juures. Teisisõnu saate enesekindlalt jäädvustada öist taevast isegi siis, kui seda valgustavad ainult tähed (f/1.2 objektiiviga 29,97p ja maksimaalse võimenduse juures).

  B4_F2

  Värviline kaamera, mis näeb pimedas

  Nähke ja jäädvustage värviliselt

  Mudel ME20F-SH näeb ja tuvastab selgelt värve, isegi ülimalt nõrgas valguses ja kõrgete võimendusseadetega. Lisaks saab sellega jäädvustada värviliselt ka infrapuna.

  B4_F3

  Kvaliteetne täis-HD väljund

  Paindlik loominguliste valikute juhtimine

  Automaatsed jäädvustamisvõimalused

  Mudelit ME200S-SH on kerge paigaldada ja kasutada ning sellel on suur valik automaatseid režiime, sh katiku prioriteet (Tv), ava prioriteet (Av), automaatvõimenduse juhtimine (AGC)* ja lisaks nendele automaatne valge tasakaal ja ühe puutega automaatteravustamine. Ja mis peamine – alati on võimalik kaamerat käsitsi juhtida, mis pakub teile vajaduse korral loomingulisi kaamera seadistuste juhtimise võimalusi.

  ¹ Mõne funktsiooni töötamiseks võib olla vajalik püsivara värskendus. Rohkem ...

  B4_F1
  B4_F2

  Kohandatud pildiseaded

  Kaamera kohandatud pildi menüü pakub mitmeid valikuid, millega saate pildi eri aspekte juhtida. Saate salvestada kuni kuus kohandatud pildifaili kaamerasiseselt, et neid hiljem kasutada või kasutada ühte kolmest eelseadistatud kohandatud pildifailist (Canon Log, lai dünaamiline vahemik või EOS standard).

  Lihtne kujutise miksimise funktsioon

  Täiustatud kujutise miksimise funktsiooni toetav ME200S-SH on ideaalne uudiste ja esitluste tegemiseks või isegi eriefektide lisamiseks indie-filmides.*

  * Võib vajada püsivara värskendust. Rohkem ...

  Suur ISO-vahemik

  Mudelil ME20F-SH on peadpööritav ISO-vahemik alates 800 (0 dB) kuni üle 4 miljoni (+75 dB), mis võimaldab filmitegijatel jäädvustada kõike alates päevavalgusest kuni öise tähesärani.

  B4_F3

  Sisseehitatud filtrite kaugjuhtimine

  Mudeli ME20F-SH sisseehitatud ja elektrooniliselt juhitavaid ND-filtreid (3-astmeline ja 6-astmeline) ning IR-lõikefiltreid on kiire ja lihtne kaugjuhtida tänu ühilduvale Canoni kaugjuhtimispuldile RC-V100.

  B4_F4

  Sujuv ühilduvus ja konfigureerimine

  Paindlik paigaldamine lihtsaks kasutamiseks

  Kompaktne ja kerge korpus

  Kaamera ME20F-SH on kompaktne ja kerge – see kaalub vaid 1,1 kg ja mõõtmed on umbes 102 x 116 x 113 mm (L x K x S). See on täiuslik nõrgas valguses töötamiseks kas siis maa peal või vee all.

  B5_F1

  Lihtne paigaldamine ja paigutamine

  Tänu alumistele ja ülemistele kinnituspunktidele pakub mudel ME20F-SH võimalust hõlpsaks paigutamiseks ja paigaldamiseks robotpeadele, -kanduritele, -kraanadele ja -statiividele; seega saate selle integreerida olemasolevasse töövoogu. See on lihtsalt ainulaadne mitmeotstarbeline kaamera, mis sobib peaaegu kõikidesse valgustingimustesse.

  Aurora Skycam

  Videogalerii

  „Preili Aurora tants“ mudeliga ME20F-SH

  Tehnilised andmed

  fullhd1080

  digic_dv4

  Wide-DR-Gamma

  Karbi sisu

  Teile soovitatud