Canon HF S100

HF S100

LEGRIA HF S100 salvestab täiskõrglahutusega videot SDHC-mälukaartidele, mida on äärmiselt mugav jagada. Kaamera täiustatud funktsioonid ning 8,0 MP CMOS sensor ja DIGIC DV III protsessor tagavad suurepärase pildikvaliteedi.

Kasulikud omadused

  • 8,0 MP Canoni HD-kaamerasüsteem;
  • Salvestamine SDHC-mälukaardile;
  • Instant AF ja Super Range optiline pildistabilisaator;
  • Käsitsijuhtimise võimalused;
  • Video Snapshot, näotuvastus ja Pre REC;
  • x.v.Colour ja 25p;
  • 8 MP fotod;
  • Kvaliteetne heli;
  • Mini-lisatald;
  • Videotöötlustarkvara.

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon HF S100 üksikasjadega

Canoni HD-kaamerasüsteem


Suurepärased kõrglahutusega kujutised tagab Canoni HD-kaamerasüsteem: 8,0 MP Full HD CMOS sensor, Canoni 10x optilise suumiga HD-videoobjektiiv (filtri läbimõõt 58 mm) ja DIGIC DV III protsessor.

Salvestamine mälukaardileSalvestage otse suure mahutavusega SDHC-mälukaardile – 32 GB kaart mahutab kõige ruumisäästlikumate sätete juures enam kui 12 tundi HD-videomaterjali. Kui soovite parimat kvaliteeti, salvestage kiirusega 24 Mb/s. Kaardid sobivad suurepäraselt jagamiseks.

Intelligentne tööCanoni unikaalne Instant AF teravustamissüsteem saavutab äärmiselt kiiresti täpse fookuse. Super Range optiline pildistabilisaator kompenseerib peaaegu igasuguse kaameravärina ja tagab ühtlased kaadrid.

Loov käsitsijuhtimineCustom Key abil saate aktiveerida ühe viiest muutujast, mida saab käsijuhtimisnupule määrata, sh fookus, säri ja helinivoo. Täiendavate täppisseadete hulka kuuluvad AGC (Auto Gain Control – automaatse võimenduse kontroll) limiidid – see funktsioon on harilikult ainult professionaalsetel videokaameratel ning tõhustab või piirab reaktsiooni hämarates tingimustes filmides –, sebra, Colour Peaking ning testtabel ja testtoon.

Suurepärased videod hõlpsaltRežiimis Video Snapshot salvestab kaamera lühikesi neljasekundilisi videoklippe, mida on hiljem äärmiselt mugav esitusloendiks kokku panna. Videoklippide taasesitamisel saate taustaks valida endale meeldiva muusika. Näotuvastus optimeerib automaatselt sätted inimeste filmimiseks ning suudab kaadris tuvastada kuni 35 nägu. Pre REC funktsiooniga salvestatakse ka need kolm sekundit, mis eelnevad salvestusnupu vajutamisele – nii ei jää te kunagi heast kaadrist ilma.

VärvidDIGIC DV III toetab x.v.Color värviruumi – tulemuseks on sügavamad ja rikkalikumad värvid, kui videosid vaadatakse ühilduvast HD-telerist. 25p kinorežiim annab videotele traditsioonilise filmi sarnase väljanägemise ning aitab hämarates tingimustes paremaid tulemusi saavutada.

FotodEraldi fotorežiim võimaldab salvestada suure resolutsiooniga fotosid (kuni 8 MP). Topeltvõtte režiimis saate video salvestamise ajal teha ka 6 MP fotosid. Funktsioon Photo Burst muudab salvestatud videosekundi 25 stoppkaadriks.

Parem heliMikrofoni ja kõrvaklappide pesad aitavad paremat heli salvestada ning lubavad seda pidevalt jälgida. Käsitsi valitavad helisuvandid pakuvad veelgi enam võimalusi.

Laiendatav süsteemMini-lisatald võimaldab kaameraga ühendada rea lisaseadmeid, sh suunatava mikrofoni ja videolambi.

TarkvaraKomplekti kuulub lihtsalt kasutatav PIXELA™ tarkvara, mille abil saate videosid töödelda ja jagada. Canoni DW-100 DVD-kirjutajaga (saadaval eraldi) on lihtne DVD-plaate kirjutada.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon HF S100, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.