Canon 8x25 IS

8x25 IS

Kaasaskantav ja kerge pildistabilisaatoriga 8x binokkel, mis on täiuslik reisimiseks või kontsertide ja spordisündmuste jaoks

Kasulikud omadused

  • Kaasaskantav ja kerge, täiuslik reisimiseks ja sündmusteks
  • 8x suurendus viib teid subjektile lähemale
  • Ülistabiilne vaade optilise pildistabilisaatoriga
  • Canoni optika tagab suure eraldusvõime ja täpsed värvid
  • Hästi tasakaalustatud disain lihtsaks ja mugavaks kasutamiseks

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon 8x25 IS üksikasjadega

Kaasaskantav ja kerge 8x suurendusega


Need ülikompaktsed, vaid 12 cm laiad ja 490 g kaaluvad kaasaskantavad binoklid mahuvad hõlpsasti kotti ja viivad teid igale poole minnes 8x lähemale. Täiuslikud reisimiseks, etendusteks, kontsertideks ja mitmete spordisündmuste vaatamiseks, kus peate oma subjektile lähemale liikuma.

Ülistabiilne vaade optilise pildistabilisaatoriga


Kogege ülistabiilset vaatevälja oma subjektist ja kasutage oma binoklit mugavalt pikema aja vältel tänu optilisele pildistabilisaatorile, mis kompenseerib kiiresti ja täpselt erinevat tüüpi liigutusi ja käte värisemist. CR123A liitiumaku tagab pideva kasutamise kuni 6 tunni jooksul*.

Canoni optika tagab suure eraldusvõime ja täpsed värvid


Nautige suurepärast kvaliteeti väheste moonutuste ja suure eraldusvõimega vaatega tänu Canoni täpsele optikale. Läätsedel on Super Spectra vääristus, mille abil saavutate elavad, suure kontrastsuse ja täpsete värvidega pildid ning eemaldatakse soovimatud sisemised peegeldused, mis võivad põhjustada pettekujutusi ja helke.

Ilus vaateväli nurgast nurgani


Kogege ilusat ja selget vaatevälja kõikidest nurkadest tänu vaatevälja tasandavale läätseelemendile. Teravustage subjekte, justkui nad oleksid vaid 3,5 m kaugusel, ja nautige mugavat 13,5 mm pikkust silmakaugust.

Disainitud lihtsust, vastupidavust ja mugavust silmas pidades


Keskel asetsev suur pildistabilisaatori nupp ja sujuv teravustamise reguleerimisrõngas pakuvad hõlpsat ja mugavat juhtimist ükskõik kumma käe näpuotstega. Binoklil on ka +/– 3,0 diopter, mis kohaneb teie silmavaatega, ja kummist okulaarivarjukid, mis kohanevad prillikandjate silmadega.

*Testitud kooskõlas Canoni standarditega

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon 8x25 IS, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.