Canon 15x50 IS All Weather

15x50 IS All Weather

Kvaliteetne kõikides ilmastikutingimustes kasutamiseks sobiv 15x binokkel Canoni täpse optika ja optilise pildistabilisaatoriga, et saavutada suurepäraselt terav, stabiilne ja mugav vaade rasketes tingimustes või merekeskkondades.

Kasulikud omadused

  • Minge 15x lähemale suurepärase Canoni kvaliteediga
  • Ehitatud rasketes ilmastikuoludes toime tulema
  • Ülistabiilne vaateväli ja suur suurendus
  • Subjekti märkamine on lihtne ja vaateväli lai
  • Mugav, tugev ja kvaliteetne

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon 15x50 IS All Weather üksikasjadega

Minge 15x lähemale suurepärase Canoni kvaliteediga


Suurepärase kvaliteediga väga võimas binokkel 15x suurenduse ja Canoni täpse optikaga, millel on ülimadala dispersiooniga (Ultra-low Dispersion, UD) läätseelement, et vähendada kromaatilisi kõrvalekaldeid, ja Super Spectra läätse vääristus, millega saavutate elava, suure kontrasti ja täpsete värvidega vaate.

Ehitatud rasketes ilmastikuoludes toime tulema


Nautige suurepärast vaadet halbades ilmastikoludes tänu ilmastikukindlale JIS 4 spetsifikatsioonile. Tugev ja kvaliteetne konstruktsioon hõlmab kummiviimistlust, mis on vastupidav ka kõige raskemate tingimuste suhtes, muutes binokli täiuslikuks keerulistes olukordades kasutamiseks.

Ülistabiilne vaateväli ja suur suurendus


Nautige erakordselt stabiilset pilti tänu Canoni pildistabilisaatori (Image Stabilizer, IS) tehnoloogiale, mis ennetab erinevat tüüpi värisemist ja liikumahakkamist, vaadates binoklit käest hoides või sõitvast sõidukist või paadist. Nendel valgusküllastel binoklitel on suure läbimõõduga 50 mm eesmine optika, et vaateväli oleks heledam.

Subjekti märkamine on lihtne ning vaateväli ilus ja lai


Märgake oma subjekti hõlpsasti ja kogege ilusat 61° näivat vaatevälja selgelt, ühetasaselt ja väheste moonutustega nurgast nurgani tänu porro II prisma optikale ja läätsepaari vaatevälja tasandavale elemendile.

Tugev, kuid lihtne ja mugav


Disainitud mugavaks kasutamiseks pika aja vältel isegi päikeseprille või tavalisi prille kandes tänu reguleeritavatele okulaaridele, millel on 15,0 mm pikkune silmakaugus, mis minimeerib „tunneliefektiˮ.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon 15x50 IS All Weather, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.