Canon 10x42L IS WP

10x42L IS WP

Tippkvaliteediga veekindlad* 10x binoklid Canoni valgusküllase L-seeria optika ja optilise pildistabilisaatoriga, mis on täiuslikud ülistabiilseks vaateks kõige ekstreemsemates ilmastikuoludes.

Kasulikud omadused

  • Tippkvaliteediga L-seeria, valgusküllane 10x binokkel
  • Veekindel* ja vastupidav ekstreemsetes ilmastikuoludes
  • Ülistabiilne vaateväli pildistabilisaatoriga
  • Lai 4,2 mm väljundpupill tagab heleda vaatevälja
  • Mugav 16 mm pikk silmakaugus
Binoculars

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon 10x42L IS WP üksikasjadega

Valgusküllane tippkvaliteediga 10x binokkel, mis on väga kerge


Tippkvaliteedi, suure kontrasti ja 10x suurendusega binokkel, millel on Canoni täpne L-seeria optika koos 2 ülimadala dispersiooniga (UD) klaasiga läätseelementi ja Super Spectra läätse vääristus üliterava vaate saavutamiseks. 4,2 mm väljundpupill tagab valgusküllase vaatevälja isegi nõrgas valguses

Veekindel* ja vastupidav ekstreemsetes ilmastikuoludes


Täiesti veekindel*, et tulla toime ka kõige raskemates välitingimustes. Veekindel kaitse vastab JIS 7 spetsifikatsioonile, binoklil on eriline hästihaakuv käepide märgades tingimustes kasutamiseks ja tugev kummikate, et see tuleks toime kõikide teie seiklustega. Spetsiaalne metallkate kõikidel välispindadel vähendab udu tekkimist läätsedel.

Ülistabiilne vaateväli


Nautige erakordselt stabiilset vaatevälja tänu Canoni pildistabilisaatori (Image Stabilizer, IS) tehnoloogiale, mis ennetab erinevat tüüpi värisemist, vaadates binoklit käest hoides või sõitvast sõidukist või paadist. Väikesed binoklis olevad güroskoobid tuvastavad väiksemadki liigutused ja muudetava nurgaga prisma liigub, et korrigeerida sissetuleva valguse murdumisnurka.

Subjekti märkamine on lihtne ning vaateväli ilus


Kogege ilusat vaatevälja selgelt, ühetasaselt ja väheste moonutustega nurgast nurgani tänu suurele 59,2° näivale vaateväljale ja Canoni läätsepaari vaatevälja tasandavatele läätsedele. Vaadake kogu vaatevälja 16 mm suuruse silmakaugusega – täiuslik päikeseprillide või tavaliste prillide kandjatele.

Disainitud lihtsust ja mugavust silmas pidades


Disainitud laienevate kummist okulaarivarjukitega, mida saab kohandada mugavaks ja hästi tasakaalustatud vaatamiseks, ning sujuv teravustamise reguleerimisrõngas, mis pakub lihtsat juhtimist ükskõik kumma käe sõrmedega. Korrektsiooni lukustus ennetab soovimatuid diopterkorrektsiooni vigu.

*Veekindel kuni JIS tasemeni 7

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon 10x42L IS WP, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.