Inclusivity at Canon

Kaasatus Canonis

Vabad töökohad

Julge. Lugupidav. Koos.

Arvame, et meie tööjõud peaks peegeldama nende inimeste mitmekesisust ja keerukust, keda me teenindame. Kuna Canonil on Euroopas 15 000 ja ülemaailmselt 182 000 töötajat, on tõenäoline, et kohtute väga erinevate inimestega.

Canon ja Kyosei

Canoni Kyosei filosoofia annab edasi seda, kuidas me aitame kõiki inimesi, hoolimata nende rassist, religioonist ja kultuurist, et elada koos ning töötada ühise hüvangu nimel. Canoni regulaarsed „Teie hääl“ küsitlused näitavad, et meie tööjõud on julge, motiveeritud ja mitmekesine ning hoolib väga võrdõiguslikkusest, jätkusuutlikkusest ja tulevikust.

Canon and Kyosei

Kaasatud inimeste visiooni täideviimine

„Mitmekesisus ja kaasatus on meie filosoofia alustalad ning me püüame seda ellu viia läbi aktiivsete töötajagruppide, erinevate ürituste ja spetsiaalsete kaasatuse saadikute,“ rääkis Caroline Price, personaliosakonna vanem asepresident. „See võimaldab meil peegeldada oma klientide ja ettevõtete mitmekesisust ning tagada, et meie töökoht oleks kaasav.“

Realising an Inclusive People Vision

Pühendumuste laiendamine ...

Mitmekesisus ja kaasatus on osa meie töötajate väärtuspakkumisest, esindades meie töötajate tervet eluringi – alates värbamisest kuni pensionile minekuni. Mitmekesisuse ja kaasatuse pühendumus aitab meil luua kaasavamat ettevõtet, kus igaüks tunneb end väärtustatu ja hinnatuna.

Lisateavet meie klienditoe kohta leiate siit

EXPANDING OUR COMMITMENTS

... ja uute eesmärkide seadmine

Püüame nii värbamis-, arengu- kui ka haldusprotsessides iga rolli jaoks õige inimese leida ja hiljem neid ka toetada ning premeerida. Need rollid hõlmavad õpipoisse, praktikante ja isegi juhtivaid ametikohti.

Team members with hands in circle_GettyImages-837737106

Lisateave Canoni kohta

Meie sotsiaalse vastutuse ja väärtuste tugisammasteks on mitmekesisus, võrdõiguslikkus ja kaasatus. Meie eesmärk on pakkuda inimestele võimalusi kasvamiseks, õppimiseks ja arenguks, et see toetaks meie teaduslikku ning tehnoloogilist innovatsiooni ja aitaks meil luua ühiskonna, kus igaüks mängib aktiivset rolli.

Search our latest jobs

Meie värskeimad tööpakkumised, teie järgmine samm

Vaadake, kuhu teie sobite


Vaadake meie rolle