superzoom photography

Supersuumiga kaamerad

Minge igal pool imelistele detailidele lähemale tänu võimsale supersuumile, mis on kompaktsesse kaamerasse sisse ehitatud.

Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM

Peopessa mahtuv PowerShot, millega saate jäädvustada maagilisi pere- või looduspilte. Valige 100 mm, 400 mm1 ja digitaalse pikendusega 800 mm fookuskauguse vahel.

 1Väljatoodud fookuskaugused vastavad 35 mm-le.

Vaadake lisaks

CANON PowerShot ZOOM
Tell your story

PowerShot SX740 HS

Rääkige oma lugu 4K pildis tänu võimsa 40-kordse supersuumiga reisikaamerale

Vaadake lisaks

Lifestyle Walker Standing River

Võimas optiline suum kompaktses korpuses

Jäädvustage olulisi hetki muljetavaldava selguse ja teravusega tänu Canoni värskeimatele uuendustele optika kvaliteedi valdkonnas. Jõudke veel lähemale ZoomPlusi abil, mis kasutab uusimat tehnoloogiat, et kaamera suumivahemikku kahekordistada.

powerful optical zoom

Optiline nutikas pildistabilisaator

Jäädvustage tegevust maksimaalse suumiga või filmige käest nõrgas valguses, kasutades nutikat pildistabilisaatorit. Dünaamiline pildistabilisaator aitab teil luua erakordselt stabiilseid videoid isegi siis, kui filmimise ajal jooksete.

full zoom photography
sport photography

Ärge kaotage suumimisel oma subjekti silmist

Loodus ja sport püsivad harva paigal – suumi kadreerimisabi aitab teil neid kaadris hoida. Vajutage nuppu ja kaamera suumib stseenist kiirelt välja, et saaksite objekti uuesti üles otsida. Nupu vabastamisel suumib kaamera tagasi sisse.

Vaata videot

Jäädvustage elu just sellisena, nagu see on

Jäädvustage Canoni uuendusliku HS-süsteemi abil tõeline atmosfäär. Ülitundlik sensor ja võimas DIGIC-protsessor töötavad koos, et tagada igas olukorras suurepärane pildikvaliteet.

beach photography

Jagage hõlpsasti ja pildistage eemalt Wi-Fi abil

Wi-Fi* ja dünaamiline lähiväljaside lasevad teil vaid ühe puudutusega ühilduvate nutiseadmetega ühenduse luua ning oma loomingut jagada. Jäädvustage suurepäraseid fotosid loodusest või endast, kasutades juhtmevaba pildistamise funktsiooni rakenduses Canon Camera Connect.

Avastage meie kompaktsed Wi-Fi ühendusega kaamerad

dynamic nfc
train photography

Katsetage käsitsi juhtimisega

Arendage oma fotograafiaoskusi ja nautige täielikku loomingulist juhtimist, kasutades käsitsirežiime (Av, Tv ja M), mis lasevad teil säriaja ja avaga mängida.

Režiimid Hybrid Auto (Hübriidne automaatrežiim) ja Story Highlights (Loo esiletõstud)

Suunake ja pildistage või filmige suurepäraseid võtteid, kasutades hübriidset automaatrežiimi Hybrid Auto, mis tagab igas võttes automaatselt erakordse teravuse, detailsuse ja erksad värvid. Kasutage loo esiletõstude režiimi Stroty Highligts, et luua lõbus videokokkuvõte päevast või sündmusest.

sx720 hs photography

Kõikidel kaameratel ei ole kõiki funktsioone.