Hero Image
Blank-Rect Image

Speedlite EL-100

Valige kallutatava ja pööratava välgupeaga ning lihtsasti kasutatav välklamp, et luua siseruumides fotode jaoks mitmekülgset ja loomingulist valgust.

Suurepäraste tulemustega välguga fotograafia on nüüd lihtsam kui kunagi varem

Tekitage loomulikum tulemus, peegeldades välku nii seintelt kui ka lagedelt või käivitage kaameraväline Speedlite EL-100 eemalt. Samal ajal kui lihtne automaatrežiim hoolitseb tehniliste üksikasjade eest, saate teie alustada ürituste, sõprade ja perekonna jäädvustamisega.

Vaadake lisaks

Canon Speedlite EL-100

Lihtne välguga pildistamine

Lisage valgust siseruumides ja väljas tehtavatele fotodele, kasutades mudelit Speedlite EL-100, mis toodab rohkem valgust kui sisseehitatud välk ning mille lihtne režiimiketas tagab mugava kasutamise. Horisontaalne ja vertikaalne peegeldus tagab siseruumides eredama ning ilusama valguse ja võimaldab loomingulist valgustust.

Canon Speedlite EL-100 mode dial in use

Olge loominguline

Kui olete valmis valgustusega katsetama, siis mudelil Speedlite EL-100 on pakkuda teile mitmeid toredaid funktsioone. Stroboskoopiline välk kiiresti liikuvate objektide külmutamiseks ja teise kardina sünkroniseerimise režiim kiiruseefekti rõhutamiseks – mõlemad on suurepärased liikuvate objektide jäädvustamiseks.

Decorative star and light trails shot using the Canon Speedlite EL-100

Kompaktne ja võimas

AA-patareidega töötav ja ainult 190 g kaaluv Speedlite EL-100 on piisavalt kompaktne ning kerge, et saaksite selle perekondlikele koosviibimistele ja üritustele kaasa võtta ning seeläbi suurepäraseid tulemusi saavutada. Tänu juhtarvule 26 ja manuaalse suumiga peale saate seda kohandada optimaalse valguse tagamiseks.

Canon Speedlite EL-100 packed into a floral bag

Loominguline valgus tänu juhtmevabale kasutamisele

Kolmedimensiooniliste valgusefektide jaoks kasutage lampi Speedlite EL-100 optilise juhtmevaba saatjana, et käivitada eemalt erinevaid välklampe, või kaameravälise optilise vastuvõtjana, et kontrollida seda ühilduvatest EOS-kaameratest.

Photo of little girl shot using the Canon Speedlite EL-100 wirelessly.

Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

Avastage veel rohkem

Tehnilised andmed

Automaatrežiim

Lihtsaks välguga jäädvustamiseks

Juhtarv 26 (ISO 100, m)

Palju võimsust

Peegeldusega välklamp

Horisontaalis ja vertikaalis kohandatav

Optiline saatja/vastuvõtja

Kaameravälise välgu jaoks

Kaal

190 g

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Specification-Icons - Header Image
What's In The Box

Karbi sisu

Speedlite EL-100

Pehme vutlar

Minialus

Kasutusjuhend

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...