point and shoot photography

Suuna-ja-pildista-kaamerad

Canonil on teie jaoks parim suuna-ja-pildista kaamera – kaamera mis on kaunis, stiilne ja piisavalt väike, et teie taskusse või kotti mahtuda.

Stiilsed kompaktkaamerad, mis avaldavad muljet

Näidake IXUS-kompaktkaameraga oma stiili. Õhukeste ja stiilse disainiga IXUS-kompaktkaamerate valik hõlmab teie stiiliga sobivat kaamerat ja elustiiliga sobivaid funktsioone.

stylish photography

Kvaliteetne optiline suum koos nutika pildistabilisaatoriga

Jäädvustage tänu optilisele suumile kaugelasuvaid subjekte muljetavaldavate detailidega. Kohanduv nutikas pildistabilisaator tagab mis tahes olukorras teravad võtted ja stabiilsed videod.

Lihtne jagamine ja kaugjuhtimisega pildistamine Wi-Fi abil

Wi-Fi* ja dünaamiline lähiväljaside võimaldavad teil ühenduse luua ning jagada faile ühilduvatesse nutiseadmetesse või laadida neid otse kaamerast sotsiaalvõrgustikesse. Kasutage oma nutitelefonis rakendust Canon Camera Connect, et kaamerat hõlpsasti juhtmevabalt kaugjuhtida.

Wi-Fi ühendusega kompaktkaamerad

sharing photography

Jäädvustamine ja loomine ülimalt lihtsalt

Nutikas automaatrežiim Smart Auto valib teie eest automaatselt parimad seaded, olenemata stseenist. Pange oma loomingulisus proovile kunstiliste ja lõbusate loominguliste režiimidega.

miniature effect

Miniatuuriefekt

Loominguline võte

Originaalsuse saavutamine on loomingulise võtte režiimi Creative Shot abil imelihtne. See režiim jäädvustab teie fotost automaatselt viis kunstiliste ja üllatavate efektidega lisapilti.

mill photography

#FreeYourStory

Olge julged. Olge ekspressiivsed. Olge originaalsed. Näidake meile elu läbi enda objektiivi. Vahet ei ole, kas valite foto, väljatrüki või video – jagage oma lugu läbi enda ainulaadse perspektiivi.

Lisateave

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Kõikidel kaameratel ei ole kõiki funktsioone.