Canoni üleõlakott MS10

i üleõlakott MS10

See tugev ja stiilne üleõlakott ühendab diskreetselt praktilisuse ning moe, hoides teie kaamerat ja objektiivi turvalisena. Lisaks saate seal hoida tahvelarvutit, tarvikuid ja isiklikke asju, et need oleksid liikvel olles alati käeulatuses.

Canon Messenger Bag MS10

Eelised

  • Originaalne Canoni üleõlakott – stiilne ja diskreetne
  • Hoidke oma kaamera tarvikuid turvalisena ja alati käeulatuses
  • Paindlikud sisemised vaheosad lasevad teil kõik vajaliku kaasa võtta
  • Tugev ja vastupidav disain
  • Tänu reguleeritavale õlapaelale on seda mugav kaasas kanda

Täpsemad omadused

Tutvuge toote Canoni üleõlakott MS10 üksikasjadega

Stiilne ja diskreetne


Sellel ametlikul Canoni üleõlakotil on diskreetne disain ja moodne hall viimistlus, peen reljeefne must-mustal Canoni logo ning Canonile omane punane sisemus – lisaks pakub see kvaliteeti ja praktilisust, mida võite usaldada.

Turvaline ja hästi ligipääsetav


Hoidke ja transportige oma kaamerakomplekti turvaliselt tänu polsterdatud lahtritega disainile. Peamine osa käib kinni tõmblukuga. Kaks magnetkinnitust hoiavad koti klapi mugavalt suletud, kuid pääsete oma komplektile siiski kiiresti ja lihtsasti ligi – seega ei maga te ühtegi võtet maha.

Suurepärane päevaseks pildistamiseks


Võtke kaasa kõik vajalik päevaseks pildistamiseks tänu spetsiaalsele ruumile ühe kaamera ja kahe objektiivi ning tahvelarvuti jaoks. Peamine sisemine osa käib kinni tõmblukuga ning polsterdatud reguleeritavad vaheosad pakuvad teie komplekti jaoks ruumi ja paindlikkust. Lisaks on sellel välised taskud isiklike asjade ja kaameratarvikute jaoks.

Tugev ja vastupidav


Tugev, usaldusväärne ja veekindel igapäevakott on valmistatud vastupidavatest, mitmeid teste läbinud kvaliteetsetest materjalidest ning sellel on kulumiskindel viimistlus ja kinnitused.

Mugav kaasas kanda


Tugev ja vastupidav õlapael hõlpsasti reguleeritava pandlaga tagab maksimaalse mugavuse, kui kannate liikvel olles täiesti täis kotti.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canoni üleõlakott MS10, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.