low-light photography

Nõrgas valguses pildistavad kaamerad

Tabage päikeseloojangu tõelist atmosfääri, kasutades Canoni nõrgas valguses pildistavaid HS-süsteemiga kaameraid

Selgem pilt ja vähem müra

Nutitelefoniga hämaras pildistamine võib anda tulemuseks pettumust valmistavad ja madala kvaliteediga pildid. Canoni nõrgas valguses pildistavad kaamerad kasutavad täiustatud optikat, sensoreid ja protsessoreid, et saaksite nõrgas valguses ilusamad ja realistlikumad tulemused.

photography clarity

Jäädvustage hetke tõeline atmosfäär

Välgu kasutamine hämaras võib foto atmosfääri rikkuda ja põhjustada kahvatuid nägusid, ebaloomulikke värve ja tumedat tausta. Canoni HS-süsteemiga nõrgas valguses pildistavad kaamerad tagavad ilma välguta ilusad tulemused, võimaldades teil jäädvustada täpselt selle, mida näete.

face woman photography

Jätke häguga hüvasti

Hämaras käest pildistamine võib viia kaamera värisemise ja uduste piltideni, aga meie nõrgas valguses pildistavad HS-süsteemiga kaamerad, suure avaga objektiivid ja nutikas pildistabilisaator võimaldavad teil pildistada käest küünlavalguses või kontserdil ning saavutada ikka teravaid tulemusi.

shooting handheld in low light

Täiustatud tehnoloogiad suurepärasteks võteteks nõrgas valguses

Canoni uuenduslik HS-süsteem on eksklusiivne kombinatsioon ülitundlikust sensorist, mis jäädvustab rohkem valgust, ja võimsast DIGIC-protsessorist. See tagab esmaklassilise pildikvaliteedi ja on suurepärane nõrgas valguses hetke tõelise atmosfääri jäädvustamiseks

Laia avaga objektiivid

Need f/1.8 objektiivid lasevad kaamerasse rohkem valgust, võimaldades suuremaid katiku kiirusi loomulike ja väiksema häguga piltide tegemiseks. Canoni tipptasemel kiire optika ja HS-süsteemiga ekspertkaamera on täiuslik valik, kui soovite nõrgas valguses parimaid tulemusi.

G7 X camera

Intelligentne pildistabilisaator

Canoni poolt kasutusele võetud nutikas pildistabilisaator on täiustatud optiline pildistabilisaator, mis kompenseerib kaamera värisemist, et saaksite kaamerat käes hoides nõrgas valguses ilma häguta pildistada. See on mitmekülgne ja täisautomaatne ning kohaneb erinevate keskkondadega, tagades suurepärased tulemused.

low light city photography

Pange tähele, et kõik funktsioonid ei ole kõikide toodete puhul saadaval.