bridge camera photography

Sildkaamerad

Pildistage muljetavaldava kvaliteediga kõike alates ülilainurgaga maastikuvõtetest kuni äärmuslike telefotovõteteni loodusest.

Jäädvustage võimsa suumi abil kõik detailid

Parim jõudlus – olenemata sellest, kas pildistate lainurga või maksimaalse suumiga – tänu suumobjektiividele, mis on turul olevatest objektiividest ühed väikseimad ja võimsamad. Nutikas pildistabilisaator garanteerib parimad tulemused, olenemata sellest, kas pildistate nõrgas valguses või liikvel olles.

powerful bridge camera zoom

Hingetukstegev detailsus ja loominguline vabadus: tutvuge Canoni 4K seadmetega

Vaadake lisaks

powerful zoom lenses

Hoidke suumimisel oma subjekti kaadris

Loodus ja sport püsivad harva paigal – suumi kadreerimisabi aitab teil neid kaadris hoida. Vajutage nuppu ja kaamera suumib kiiresti välja, et saaksite objekti uuesti üles otsida. Nupu vabastamisel suumib kaamera tagasi sisse.

Vaata videot

Juhtige kaamerat enesekindlalt

Avastage oma fotograafiaoskused, valides isiklikud seaded parameetritele nagu ava, säriaeg, valge tasakaal ja ISO. Kasutage filmimisel täiustatud käsitsi juhtimise funktsioone, et võtta video jäädvustamisel juhtimine enda kätte.

zoom framing assist

Jäädvustage mugavalt ja kauem

Võtete tegemine suure optilise suumiga nõuab paremat stabiilsust. Seetõttu oleme kombineerinud laiaulatusliku uurimustöö ja Canoni oskusteabe EOS-digipeegelkaameratest, et luua ergonoomilised käepidemed, mis aitavad teil pildistada mugavalt ning kauem.

high optical zoom

Jagage hõlpsasti ja pildistage eemalt Wi-Fi abil

Wi-Fi* ja dünaamiline lähiväljaside lasevad teil vaid ühe puudutusega ühilduvate nutiseadmetega ühenduse luua ning oma loomingut jagada. Jäädvustage suurepäraseid fotosid loodusest või endast, kasutades juhtmevaba pildistamise funktsiooni rakenduses Canon Camera Connect.

shooting with wi fi
canon camera accessories

Suurendage oma loomingulisust

Viige oma loomingulisus uuele tasemele tänu laialdasele lisatarvikute valikule, sh kõrglahutusega elektrooniline pildiotsija ja EOS-kaamerate Speedlite'i välklambid.

Nautige kerge pagasiga reisimist

Digipeegelkaamerat kasutades peaksite kaasas kandma kõiki neid objektiive, et saavutada Canoni kompaktse sildkaameraga samaväärse suumivahemik.

light travel camera

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd

Kõikidel kaameratel ei ole kõiki funktsioone.