LAHENDUSED

SECURITY SETTINGS NAVIGATOR

Looge turvaline printimise ja skaneerimise ökosüsteem Canoni tasuta ja lihtsasti kasutatava Security Settings Navigatoriga. Saate oma individuaalse keskkonna jaoks soovitatavad turvasätted ja tugevdate oma IT-kaitset.
Security Settings Navigator_3

ÜLEVAADE

Teie Canoni seadmesse sisseehitatud turvalahendus

Security Settings Navigator kasutab teie Canoni seadmesse sisseehitatud tehnoloogiat koos teie enda kogemustega, et rakendada sujuvalt teie keskkonnale sobivaid turvasätteid.

Security Settings Navigator aitab kaitsta teie ettevõtet

Võrku ühendatud prindiseadmed kujutavad endast turvariski. Canoni seadmed on varustatud uusimate turvaelementide ja -funktsioonidega, mis aitavad neid riske vähendada.

Kasutades neid küberturvalisuse meetmeid ja rakendades neid Security Settings Navigatori abil, saate kaitsta oma seadmeid, andmeid ja ettevõtet.

Security Settings Navigatori eelised

Tutvuge, kuidas Security Settings Navigator aitab kaitsta teie kriitilisi andmeid ja printimise taristut.

 • Turvalisuse alaseid teadmisi ei ole vaja

  Te ei pea olema turvaekspert. Vastake lihtsalt paarile kergele küsimusele ja Security Settings Navigator pakub teie konkreetsele keskkonnale sobiva konfiguratsiooni.

 • Kiire ja lihtne häälestamine

  Korraga saab rakendada üle 100 turvasätte, mis teeb kogu toimingu kiireks ja lihtsaks.

 • Lihtne haldamine

  Saate jälgida rakendatud sätteid ja vajadusel hõlpsasti muuta või taastada üksikuid sätteid.

 • Tasuta kasutatav

  Security Settings Navigatori kasutamine on tasuta, et kõik meie kliendid saaksid osa turvalise printimis- ja skaneerimiskeskkonna eelistest.

Recommended Security Settings_EM

Võtke oma seadme turvasätete juhtimine enda kätte

Kaasaegses töökohas on üha suurem vajadus täielikult võrgustatud printimis- ja skaneerimistehnoloogia järele, mis peab olema kindlalt kaitstud.

Selle saavutamiseks tuleb võtta kasutusele mitmeid seadme turvasätteid, mis võtab aega ja võib nõuda ka põhjalikke IT-turbealaseid teadmisi.

Canoni Security Settings Navigatoriga on see lihtne, IT-alaseid teadmisi ei ole vaja, sest kõiki soovitatud sätteid saab rakendada ühe nupuvajutusega.

Kaitske oma seadmeid

Kaitske oma seadmeid väliste ja sisemiste ohtude eest. Häälestage kaheastmeline kinnitamine ja piirake seadme funktsioone nii seadme- kui ka pilvepõhiste turvameetmete jaoks.

Kaitske oma andmeid ja dokumente

Vältige võimalikku teabe lekkimist. Teie võrgustikus olevate andmete privaatsust on võimalik tagada IPSeci, portide filtreerimise ning TLS 1.3 ja WPA3 toega.

Security Settings Navigator_19.jpg

Kaitske oma võrku

Kaitske oma võrku pahavaraohtude eest.

Süsteemipoolne kinnitus käivitamisel koos platvormi püsivara vastupidavuse (NIST SP800-193) ja automaattaaste toega, SIEM-failide tugi ja McAfee sisseehitatud juhtimistarkvara analüüsivad seadet reaalajas ning aitavad ennetada väliseid rünnakuid.

Säilitage nõuetele vastavus ja kaitske mainet

Järgige andmete kohta käivaid eeskirju, et vältida trahve ja kahjustada teie ettevõtte mainet. Suurendage turvalisust veelgi lihtsasti kasutatava Security Settings Navigatoriga või laske Canoni ekspertidel luua teie ärikeskkonnale kõige sobivam lahendus.

Security Settings Navigator_20.jpg
Security Settings Navigator_video-thumbnail_02

Õppevideo

Security Settings Navigator

Pärast kuni neljale küsimusele vastamist pakub Security Settings Navigator teile soovitatavad turvasätted ja nende konfigureerimise sammud. Vaadake lisateabe saamiseks õppevideot.

Laadige sisu alla

Vaadake meie ühe leheküljelist infolehte, milles selgitatakse Security Settings Navigatori eeliseid ja tutvustatakse, kuidas tööriista abil turvasätteid rakendada.

Veebijuhend

Avage Canoni veebijuhendi sait, kasutades selleks allolevat linki. Security Settings Navigatori leiate oma seadme kasutusjuhendi lehel jaotisest „Security Information“ (Turvateave).

Security Settings Navigator_QR code

Seotud tooted ja lahendused

Tutvuge muude toodete, teenuste ja tarkvaralahendustega, mis võivad aidata teie organisatsioonil tootlikkust suurendada.

 • LAHENDUS

  Tugevdage oma hübriidse töökoha turvalisust

  Saate tuge ja lahendusi andmete turvalisuse ja nõuetele vastavuse tagamiseks, olenemata sellest, kus teie inimesed töötavad.

 • JUHISED

  Kontori turvalisus

  Tutvuge uute viisidega oma andmete kaitsmiseks.

 • TEENUSED

  Toodete ja andmete eemaldamise teenused

  Lõpetage kindlalt. Kui teie seadmed ja lahendused on jõudnud kasutusaja lõppu ja teil on vaja need kiiresti ja turvaliselt eemaldada, lubage meil see teie eest ära teha ja probleem lahendada.

Uurige edasi

Lugege lähemalt, kuidas Canon aitab teil tugevdada kontori turvalisust.

SOOVITE ABI?

Kas soovite turvasätete kohta rohkem teada saada
Navigator või mõni muu Canoni lahendus?