HALLATUD PRINTIMISTEENUSED

Meie lähenemine MPS-ile

Iga organisatsioon on erinev. Seetõttu kulutame Canoni hallatud printimisteenuste osana teie ettevõtte ja IT-nõuetega tutvumiseks aega, et arendada välja teenus, mis on kohandatud just teie vajadustele.
KÜSIGE TEAVET
alt text

MPS-i lähenemisviisi ülevaade

Kasutades Canoni hallatud printimisteenuseid (MPS), tugineme oma valdkonnateadmistele, et tagada teile võimalikult lühikese aja jooksul suurem turvalisus, kiiremad printimisprotsessid, tõhusamad töövood, jätkusuutlikkus ja väiksemad kulud, kombineerides ITIL®-i ja PRINCE2®-i metodoloogiaid igas teekonna etapis.
alt text
Canon Camera

Avastage

Alustame teie praeguse olukorra hoolika uurimisega ja kaardistame täielikult teie organisatsiooni dokumendi- ja teabevoogude turvalisuse, jätkusuutlikkuse ja ebatõhususe.

Seejärel saame hakata teie prindi- ja jäädvustusprotsessides leidma tarbetute jäätmeid ja probleemkohti, mida saaks parandada.

Disain

Avastamisetapis esiletoodud tulemuste põhjal loome seejärel lahenduse, mis aitab teil oma digitaalse ümberkujundamisstrateegia tõhusust parandada ja seda edasi arendada, jättes teile vabaduse keskenduda oma põhitegevusele.

Selle protsessi käigus koostame teie organisatsioonile optimeerimispoliitika, mida toetab arhitektuur, mis põhineb kaasaegsel pilvel, turvalistel ja jätkusuutlikel lahendustel ja teenustel.

A group of professionals in a meeting
Work professionals discussing Fujitsu Managed Print Service Case Study

Üleminek ja rakendamine

Pärast individuaalse lahenduse väljatöötamist kasutame oma pikaajalist projektijuhtimise kogemust lahenduse rakendamise ja teie organisatsioonis juurutamise jälgimiseks.

Tuginedes meie kogemustele muudatuste juhtimisel, töötame koos teie kommunikatsioonimeeskonnaga, et pakkuda sujuvat üleminekut ja pikaajalist lihtsat kasutajate kasutuselevõttu.

Toetage ja hallake

Meie MPS-i pakkumise keskmes on seadmepargiteenus, mille abil mõõdame printimis- ja skannimisväljundeid kokkulepitud KPI-de alusel, pakkudes hooldust ja tuge, et tagada kõrge kättesaadavus ja tagada teenuslepingute täitmine. Lisaks pakume tõhusat ja efektiivset kliendituge, IT-tuge ja muid digitaalseid teenuseid, mis aitavad kõike sujuvalt töös hoida.

Kui oleme töösse rakendatud, jätkame teie lahenduse haldamist pikas perspektiivis, tagamaks, et kõik toimib nii nagu peab ja vastab teie vajadustele nii praegu kui ka tulevikus.

people shaking hands
Canon Camera

Ülevaatus

Canoni hallatud printimisteenused hõlmavad regulaarseid ülevaatusi, millega tagatakse, et naudite lahenduse kõiki eeliseid ja et see on aja jooksul optimeeritud ning vastab teie organisatsiooni muutuvatele vajadustele – mitte ainult jõudluse, vaid ka oluliste sama tasandi eesmärkide osas, nagu turvalisus ja jätkusuutlikkus.

Määratleme selge lepinguhalduse, et saaksite hõlpsalt jälgida, millal, kuidas ja kellega teie MPS-lepingu üle vaatame. Ja mis kõige tähtsam, tõstame selle ülevaatamisprotsessi raames esile teie ettevõtte arendamiseks uued võimalikud valdkonnad, näiteks võimalused, mida toob üleminek digitaalsele ümberkujundamisele, hübriidtööle, pilve- ja mobiiltehnoloogiatele, et aidata teil pikas perspektiivis areneda.

EDULUGU

„Canoni MPS-lahenduse abil oleme oma üldistes printimiskuludes säästnud ligikaudu 35%.”

Jon Burnby
Euroopa IT-teenuste osakonna juhataja, Fujitsu
Canon Camera

TEENUSED

Hallatud printimisteenused

Looge optimeeritud ja turvaline jätkusuutlik seadmete taristu, kasutades Canoni hallatud printimisteenuseid ja lahendusi, mida saate kasutada just endale sobival viisil: kas läbi pilve, koha peal või hübriidkeskkonnas.

TEENUSED

Digitaalse ümberkujundamise teenused

Tõhustage oma digitaalset ümberkujundamist, kombineerides ettevõtte tasemel hallatud printimisteenuseid ja tööruumi koostööl põhinevaid lahendusi.

an image representing digital transformation
Workspace Collaboration Solutions

LAHENDUSED

Tööruumi koostööl põhinevad lahendused

Muutke oma ettevõtte protsesse, kasutades täiustatud jäädvustamise, dokumendi töövoogude automatiseerimise ja pilveteenustega ühilduvuse lahendusi, mis töötavad koos, et teie andmed saaksid ettevõttes turvaliselt ringi liikuda.

Seotud tooted/lahendused

Lugege lisateavet Canoni lahenduste kohta, mis täiendavad meie hallatud printimisteenuseid

Uurige edasi

Lugege, kuidas aitavad Canoni lahendused ja teenused teil kohanduda uute hübriidsete tööviisidega.

 • Valmistuge ootamatuteks

  „Normaalne“ töötamine on täielikult muutunud ja jätkub muutumist. Räägime, kuhu peaksite investeerima, et mobiilseks jääda.

 • Uue tööruumi võimaldamine

  Lugege, kuidas aitab pilve kasutamine tagada meeskondade vahelise koostöö pidevalt muutuvas hübriidses tööruumis

 • Kohanduge pilve abil tuleviku tööruumiga

  Navigeerige tuleviku tööruumis, kasutades pilvetehnoloogiat, mis toetab tõhusat ja turvalist koostööd.

 • Mida oodata tuleviku tööruumist

  Avastage, millised trendid mõjutavad tuleviku tööruumi ja lugege, kuidas selleks valmistuda.

 • SOOVITE ABI?

  Kas soovite toote kohta rohkem teada saada?