alt text goes here

CANON imageRUNNER ADVANCE DX

Tõhustage oma tööjõudu ja kiirendage digitaalset muundumist, täiustades nutika tehnoloogia abil oma ettevõtete töövoogusid ja tootlikkust.

Küsige teavet

TURVALINE ÜHENDAMINE, DIGITAALNE MUUNDUMINE

Tipptasemel tehnoloogiad, mis on arendatud Canoni imageRUNNER ADVANCE DNA abil.

Ühenduvus pilveteenustega

Printige mis tahes kohast, rakendades dokumentide täielikku turvalisust, ja kontrollige prindihaldust läbi pilvelahenduste, nagu uniFLOW Online.

Nutikad digitaalsed töövood

Täiustatud riistvara ja innovaatiline tarkvara töötavad koos, et teie andmeid digiteerida ja äriprotsesse moderniseerida.

Tõhusam automatiseerumine

Vähendage ajakulukat käsitsi tehtavat tööd, tõhustades automatiseerimise läbi dokumendi jäädvustamise ja salvestamise töövoogusid.

Suure jõudlusega skannimine

Kiire, vaikne ja stressivaba dokumentide skannimine toetab erinevaid paberiformaate ja võimaldab skannitud andmetes otsingut teostada.

360-kraadine turvalisus

Tagage turvaline digitaalne muundumine ning kaitske oma dokumente, seadmed ja võrgustikku.

Digitaalne muundumine

Ettevõtete tulevik seisneb digitaalses muundumises. Tutvuge uue põlvkonna nutikate ja ühendatud seadmetega, mis on varustatud imageRUNNER ADVANCE DNA-ga, et parandada ja täiustada oma ettevõtte võimekust: Canon imageRUNNER ADVANCE DX.

Laadige alla brošüür

Download brochure

Rakendus Canon PRINT Business

Tasuta allalaaditav rakendus võimaldab teil printida Canoni printerist fotosid ja dokumente, lugeda skannitud sisu, laadida faile pilveteenustesse jne, kasutades selleks vaid oma mobiilseadet.

LAADIGE ALLA IPHONE’ILE MÕELDUD RAKENDUS

LAADIGE ALLA ANDROIDILE MÕELDUD RAKENDUS

Lisateave rakenduse kohta

Canon PRINT Business App

Astuge Canoni imageRUNNER ADVANCE DX multifunktsionaalsete printerite abil järgmine samm digitaalse muundumise teekonnal.

VÕTKE ÜHENDUST MEIE MEESKONNAGA

Avastage lahendused, mis aitavad teie digitaalset muundumist läbi viia

Kindel turvalisus

Dokumentide, seadmete ja võrgustiku 360-kraadine turvalisus, sh McAfee Embedded Control tarkvara, tagavad teile täieliku meelerahu.

Security, assured

uniFLOW Online

Olge paremini ühendatud ja kasutage pilveühenduvust läbi ühe integreeritud lahenduse. uniFLOW Online lihtsustab prindihaldust ja vähendab kulutusi tänu nutikale auditeerimisele, eelarvestamisele ja aruandlusele. Töötage nutikamalt, skannides korraga mitut objekti. Skannimise mitmikkärpimise ja töötlemise seadistused tagavad täpse väljundi.

Vaadake uniFLOW Online Expressi brošüüri

Avastage uniFLOW Online’i eelised

colleagues discussing data
LAHENDUSED

Digitaalse ümberkujundamise teenused

Tõhustage oma digitaalset ümberkujundamist, kombineerides ettevõtte tasemel hallatud printimisteenuseid ja tööruumi koostööl põhinevaid lahendusi

LISATEAVE

DTS

Avastage uusimad printimise ja skannimise nutikad tehnoloogiad.

VÕTKE ÜHENDUST MEIE MEESKONNAGA