Colorado 1650

Colorado 1650

Paindlik valik

Küsige teavet

Kuni 159 m2/h

läikerežiimis

kuni 1800 punkt/tolli

printimise eraldusvõime

2 rulli

automaatne rullsöötmine ja ümberlülitamine

1625 mm

maksimaalne rulli laius

Uue põlvkonna UVgeli printer elastsete tintide ja mati/läikiva viimistlusega

Avastage uued väljundid tänu vapustavalt laiale rakenduste valikule. FLXfinish tagab veatult läikiva või luksuslikult mati viimistluse mis tahes prindimaterjalile. Tootke disainertapeeti, imelisi seinasilte või luksuslikke ees- ja tagantvalgustusega väljatrükke, mis köidavad inimeste pilku. Samal ajal tulge toime pingsate tähtaegadega ja nautige madalamaid tootmiskulusid.

Laadige alla brošüür (PDF)

Üks printer Kaks viimistlusvalikut

Rõõmustage oma kliente läikivate eristuvate bänneritega või mati viimistluse ja suurepäraste värvidega tapeediga – kõik prinditud ühe seadmega. Te ei pea vahetama ei tinte ega prindimaterjali!

Konkurentsitu mitmekülgsus

Tootke vastupidavaid kvaliteetseid väljatrükke erinevatele prindimaterjalidele, sh isekleepuv vinüülplast, polüester-tekstiil, kuumatundlikud materjalid ja tavaline paber. UVgeli tintide paindlikum ja elastsem koostis tagab ideaalse tulemuse ka siis, kui väljatrükke volditakse, painutatakse ja venitatakse.

Läbimurre tootlikkuses

Lühemad tellimuse täitmise ajad, ühtlaselt kiired printimiskiirused ja ülikiire ringlusaeg. Kaks veebipõhise ümberlülitamisega prindimaterjali rulli ja printimise ajal lisatav tint võimaldab katkestuseta tööd ja võrreldamatut tootlikkust.

UVgel printer


Turg tahab, et oleksime kiiremad, odavamad ja paremad. Ja me põrkusime pidevalt erinevate piirangute vastu, kuni me avastasime Colorado.

Michael Hiemann – Siepro (DE)

Ületamatu automatiseerimine

Te ei pea enam valvel olema, saate usaldada pidevat pihustite jälgimist, mugavat automaatset prindipea hooldust, automatiseeritud prindimaterjali söötmist ja rullikerimismoodulit.

Madalamad halduskulud

Täiustage oma üldpilti tänu väiksemale tindikasutusele, madalatele hoolduskuludele ja kulutõhusale prindimaterjalile. Tänu ületamatule automatiseerimisele saate säästa väärtuslikku kasutaja aega.

Unsurpassed automation and Lower operational cost

Peamised tehnilised andmed

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Läikerežiimi maksimaalne kiirus kuni 159 m2/h

 FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

FLXfinish UV LED kõvendamine koos läike modulatsiooniga

2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

2 rulli automaatse söötmise ja ümberlülitamisega, laius kuni 1625 mm

Print resolution 600x1800 dpi

Printimislahutus kuni 1800 punkt/tolli

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Key Specifications
Applications

Rakendused

FLXfinish võimaldab teil valida läikiva või mati viimistluse vahel, ilma et peaksite tinte või prindimaterjali vahetama. Elastne UVgeli tint toetab laia prindimaterjalide valikut, sh isekleepuv vinüülplast ja polüester-tekstiil. Tänu suuremale elastsusele saate väljatrükke probleemideta painutada, koolutada või voltida.

Wall decoration with the perfect finish

Ideaalse viimistlusega seinakaunistused

Kvaliteetne seinakaunistus, mis paistab silma mati viimistluse ja ideaalse dimensionaalse stabiilsusega. FLXfinishi abil saavutate velvetise mati tulemuse ja luksusliku viimistluse.

Eye-catching front- and backlits

Silmapaistev esi- ja tagantvalgustus

Köitke möödakõndijaid tänu eredale esi- ja tagantvalgustusele. UVgel-tehnoloogia tagab rikkalikud värvid, elegantse mati tulemuse ja vapustava musta.

Gallery-quality canvasses

Galeriikvaliteediga lõuendid

Galeriikvaliteediga lõuendite tootmine võib olla keeruline, kuna prindimaterjali peab voltima, venitama ja klammerdama. Tänu elastsetele Colorado 1650 UVgeli tintidele saate luua ideaalseid lõuendeid.

Economical disposable posters

Vapustava kvaliteediga plakatid

Suurendage oma kasumimarginaali, printides esmaklassilisi plakateid tavalisele paberile. UVgeli tintide ja FLXfinishi abil saavutatav kvaliteet on vapustav.

Jaw-dropping durable POP posters

Silmapaistvad müügikohad

Köitke oma publiku pilke kvaliteetsete reklaamidega, mis on toodetud soodsale prindimaterjalile. Kuna väljatrükid on lõhnatud ja ei eralda õhku keemilisi ühendeid, saab neid ka siseruumides ohutult kasutada.

No-wear decals

Seinasildid, mis püsivad nagu uued

Tootke kriimustus-, vee- ja isegi grafitikindlaid kuni 1,6-meetrise laiusega seinasilte, mis peavad ilma lamineerimiseta vastu ka karmimale kasutamisele. Ideaalsed põrandagraafika, seinasiltide ja autopesukindla autograafika jaoks.

Soft signage

Vapustav pehmest materjalist graafika

Pehmest materjalist graafika vajab ideaalset viimistlust ilma spetsiaalse hoolduseta. Colorado 1650 UVgeli tintide abil paistavad teie tooted silma rikkalike ja ühtlaste värvide ning tihedate mustade värvide poolest. Väljatrükke saab probleemideta venitada ja voltida.

Durable banners

Rullbännerid

Paindlikud filmi- ja rullbännerid, mis rabavad erksate värvide, kriimustuskindluse ja soodsate tootmiskuludega.

Outdoor banners

Välistingimustes kasutatavad bännerid

Tõstke oma bännerid esile, valides õige viimistluse. Läikiv viimistlus on mõeldud muljetavaldavate fotode jaoks ja matt viimistlus selgelt loetavate tekstide jaoks – ja seda isegi välistingimustes. Suurepärane kvaliteet, kriimustuskindel ja mis kõige tähtsam – ökonoomne.

Window graphics

Aknagraafika

Printige perforeeritud polümeerkilele ja looge (auto)akendele vapustavaid dekoratsioone. Lihtne tootmine ning kiire paigaldamine ja eemaldamine.

Blueback printing

Sinitaustvõtte printimine

Haarake vaatajate tähelepanu, tootes oma ökonoomse Colorado printeriga laia värvigammaga väljatrükke.

Photo prints

Fotode printimine

Saavutage silmapaistev kvaliteet ja seda erinevate prindimaterjalide puhul, nagu polümeerkile ja masinkaetud paber. Tagab suurepärase visuaalse kogemuse, täpsed värvid ja peened detailid.

Technologies that make sense

Nutikad tehnoloogiad

Colorado 1650 on täis erinevaid tehnoloogilisi uuendusi. Mängureegleid muutvad UVgel ja FLXfinish on tulnud, et jääda. Nautige laiemat rakenduste valikut, hämmastavat kvaliteeti, täiustatud tootlikkust ja madalaid omamiskulusid!

UVgel-tehnoloogia

Ainulaadne „prindi, seejärel kõvenda“ tehnoloogia ja koheselt kuivavad geeltindid, mida kõvendatakse UV LED-tuledega. Geeltint on vedelast tindist parem, kuna seda saab vähemate kordadega rohkem peale kanda ja seda ei voola liigselt välja. Tulemuseks on teravselged ulatusliku värvihaardega väljatrükid. Lõhnatu ja äärmiselt vastupidav.

FLXfinishi tehnoloogia

See nutikas tehnoloogia suurendab UVgeli eeliseid kas ühe- või kahesammulise kõvendamisega. See lubab teil valida kas läikiva või mati viimistluse, ilma et peaksite tinte või prindimaterjali vahetama. Nautige erksaid matte väljatrükke siledal ja poorsel/struktuursel prindimaterjalil, nagu katmata tavaline paber.

UVgeli tindid

Paindlikud ja elastsemad tindid võimaldavad printida laiale prindimaterjalide valikule, sh tavaline paber, isekleepuv vinüülplast ja polüester-tekstiil. Tänu suuremale elastsusele saate väljatrükke, sh pehmest materjalist graafikat ja lõuendeid, probleemideta painutada, koolutada või voltida.

UVgel gel inks
 PAINT technology

PAINT-i tehnoloogia

Te ei pea printerit pidevalt valvama, kuna prindipeade pihustite olekut jälgitakse piesoelektrilise akustilise integreeritud pihusti tehnoloogia PAINT abil. Ebakõla avastamisel lülitatakse vastav pihusti (ajutiselt) välja ja selle tööd kompenseerivad lähedal olevad pihustid. Kui aeg on õige, puhastatakse ka prindipead. Täisautomaatne.

Soovite Colorado 1650 kohta rohkem teada saada?

Rääkige meie meeskonnaga juba täna

VÕTKE MEESKONNAGA ÜHENDUST

Sertifikaadid ja auhinnadOtsustamise muutis lihtsamaks UVgel-tehnoloogia majanduslikud eelised. Meie jaoks oli oluline leida masin, mis suudaks ennast ise hallata, ilma et meie operaator peaks seda päevad ja ööd valvama.

Richard Mathys, RemarQi asutaja

Uurige edasi

RemarQi eduloo video

RemarQ on Šveitsi ettevõte, mis on spetsialiseerunud reklaamindusele. Sinitaustvõtte rakenduste loomiseks investeerisid nad printerisse Colorado 1650, saades innustust selle kvaliteetsest väljundist (seda isegi suuremal kiirusel) ja masina kasutuslihtsusest.

Remarq case study video

De Resolutie eduloo video

De Resolutie oli üks esimestest prinditeenuste pakkujatest, kes uue Colorado 1650 kasutusele võttis. Tapeedid ja teised sisekujunduses olulised elemendid moodustavad olulise osa De Resolutie pakutavatest teenustest.

De Resolutie case study video

Colorado 1640

UVgel-tehnoloogiaga 64-tolline rullilt-rullile printer, mis kombineerib kvaliteedi, tootlikkuse ja kasumlikkuse.

Minge toodete lehele

Colorado 1640

UVgel Wallpaper Factory

Designed for maximum throughput, high quality and to run all day long, the UVgel Wallpaper Factory is a fully automated and modular production facility for digitally printed wallpaper: from the bulk-sized media input straight through to the finished rolled output.

Want to take customised wall décor production to the next level?

Find out more

Uvgel Wallpaper Factory

Kas olete valmis on ettevõtet uute rakenduste abil laiendama?

VÕTKE ÜHENDUST MEIE MEESKONNAGA