Optical excellence for 4K filming
alt text goes here

Suurepärane
optika
4K salvestuste jaoks

4K salvestuste jaoks on vaja väga teravat pilti, mistõttu lisas Canon mudelile XF405/XF400 kvaliteetse 15× optilise suumi, mis suudab saavutada ülisuure eraldusvõime ka nõrgas valguses.

Lai ja võimas suum

Tänu 25,5 mm ülilainurgale ja 15× optilisele suumile saate videokaameraga XF405/XF400 filmida ka kõige kitsamates ruumides. Kasutades 4K sensorit täis-HD režiimis, ulatub suum veelgi kaugemale (kuni 30× täiustatud suum), muutes selle täiuslikuks kaugelasuvate detailide jäädvustamiseks.

canon_xf405_wide_zoom_diagram
XF405_1_advanced_zoom_FHD

Saavutage paremad tulemused mis tahes olukorras

Vaadake, kuidas tuleb 15× suum toime nõudlikes 4K filmimistingimustes, ja milliseid tulemusi on võimalik saavutada täis-HD režiimis salvestades.

Vaata videot

Ülisujuv 5-teljeline pildistabilisaator

Jäädvustage enesekindlalt ja usaldage mudelit XF405/XF400, mis on varustatud Canoni suurepärase 5-teljelise pildistabilisaatoriga, et tulla toime liikumisel filmimise või käest pildistamisega.

canon_xf405_wide_zoom_diagram

Käest pildistamine ei ole kunagi lihtsam olnud

Vaadake, kui sujuv võib olla 5-teljeline pildistabilisaator, kui filmite liikumise ajal.

Vaata videot

Built-in ND filters

Sisseehitatud ND-filtrid

Mudel XF405/XF400 suudab tagada suurepärase jõudluse igas valguses. Kõigest ühe nupuvajutusega pakuvad sisseehitatud ND-filtrid (ND 1/4, ND 1/16 ja ND 1/64) särijuhtimist heledas valguses või olukordades, kus on vaja laia ava.

Vaata videot

Ilus valgusemäng tänu 9-lehelisele iirisele

Objektiiv on varustatud 9-lehelise iirisega, mis loob ümmarguse ja ilusa taustahägu (bokeh-efekti), kus on kaks korda rohkem valgulaike kui iirisega, millel on paaris arv lehti.

XF405_4_9-blade
canon_xf405_lens_diagram