Accurate and Reliable Autofocus
alt text goes here

Täpne
ja
usaldusväärne
automaatteravustamine

Esimest korda on Canoni traditsioonilisel videokaameral XF405/XF400 Canoni ainulaadne kahepiksliline CMOS-automaatteravustamise funktsioon, mis tagab sujuvad fookuse üleminekud ja nõelterava täpsuse.

Peen ja tundlik teravustamine

XF405/XF400 on väike, kerge ja kiire. 4K funktsioonidega varustatud kaamera tagab kiire ja täpse teravustamise.

Kuidas kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine toimib?

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine on sensoripõhine faasituvastuse automaatteravustamise (AF) tehnoloogia, mille eesmärk on tagada sujuv, suure jõudlusega teravuse jälgimine ja kiire automaatteravustamise tuvastamine. Tegemist on ainulaadse Canoni väljatöötatud tehnoloogiga, mis kasutab automaatteravustamiseks ühes pikslis kahte fotodioodi ja kombineerib neid video salvestamiseks.

See võimaldab säilitada teravat fookust isegi liikuvate objektide jäädvustamisel, mis on ülioluline 4K videote puhul, ja muudab ühe operaatoriga tehtava töö palju tõhusamaks.

Dual Pixel CMOS AF
XF405_1_advanced_zoom_FHD

Puutetundlik juhtimine

Avastage, kuidas mudeli XF405/XF400 puuteekraan võimaldab teil automaatteravustamispunkti valida ja jälgida.

Vaata videot

Face Detection

Näotuvastus

Mudelis XF405/XF400 kasutusel olev näotuvastusega automaateravustamise tehnoloogia aitab hoida teie subjekti fookuses, jättes teile kontrolli jäädvustamise üle.

Vaata videot

Dual Pixel Focus Guide

Kahepikslilise teravustamise juhik

Automaatteravustamise kinnitamiseks kahepikslilist CMOS-automaatteravustamise tehnoloogiat kasutav GUI, mis oli esmakordselt Cinema EOS kaamerates, näitab, kuhu poole tuleb objektiivi teravustamisrõngast täpse teravustamise jaoks keerata.

Vaata videot