Tindikassetiga prinditavate lehekülgede arv

Olenemata sellest, kas ostate asendustindikasseti või uhiuue printeri, on oluline arvestada ühe tindikassetiga prinditavate lehekülgede arvu.

Tindikassetiga prinditavate lehekülgede arvu testimine

Selleks et aidata teil võrrelda erinevate printerite tinditarbimist, kasutavad Canon ja teised printeritootjad rahvusvaheliselt standardiseeritud testimismeetodeid. Need ISO-standardid tagavad, et kõiki printereid testitakse samamoodi. Testitakse pidevalt kolme eraldiseisva printeriga printides, kuni kolm peamist tindikomplekti on igas printeris otsa saanud. Arvutatud paberi tootlikkus põhineb testi keskmistel tulemustel.

A4-formaadis dokumentide printimine

Tindikasutust A4-formaadis dokumentide printimisel mõõdetakse kooskõlas rahvusvahelise standardiga ISO/IEC 24711. See hõlmab standardse viieleheküljelise värvilise dokumendi pidevat printimist tavapaberile. See esindab ärikliendi tüüpilist printimisvajadust.

10 x 15 cm foto printimine

Tindikasutust ääristeta 10 x 15 cm foto printimisel mõõdetakse kooskõlas standardiga ISO/IEC 29102. See määrab tindi tootlikkuse kuue ISO standardiga fotokompositsiooni (kõik sisaldavad testikaarti) komplekti pideval printimisel fotopaberile.

A3+ foto printimine

A3+ fotode puhul määratakse tindikassetiga prinditavate lehekülgede arv Canoni valitud 279,4 x 355,6 mm (11 x 14 tolli) foto printimisel A3+ fotopaberile. Kujutis prinditakse Adobe Photoshopist, kasutades vaikesätetega Microsoft Windowsi printeridraiverit.

XL-tindid

XL vs. standardse tootlikkusega kassett

Iga XL- ja XXL-tindikasseti pakend on tähistatud logoga, millel on kirjas, mitu väljatrükki on Canoni standardse tindikassetiga võrreldes võimalik rohkem printida. See aitab suure tootlikkusega tindivalikuid kasutades sääste arvestada.

Ühendatud tootlikkus

Keskmine CMY-tintide tarve

Ühendatud tindi tootlikkus on keskmine tsüaani, magenta ja kollase tindimahuti eraldiseisev tootlikkus. See muudab tindikasutuse võrdlemise printerite vahel lihtsamaks, kasutades 3-värvilist kassetti ja eraldiseisvate tsüaani, magenta ja kollaste tindimahutitega printereid.

Kust leian tindi tootlikkuse?

Sama tindikassetiga prinditavate lehekülgede arv võib eri printerites erinev olla. Lehekülgede arv, mida saab ühe tindikassetiga printida, on iga printeri kohta kirjas Canoni veebilehe vahekaardil Tehnilised andmed.

Lisatindi kasutamine

Kõik tindiprinterid kasutavad väikest kogust tinti, et puhastada tavalise kasutamise ajal prindipäid. Veebilehel on iga Canoni printeri kohta lisaks tindikassetiga prinditavate lehekülgede arvule toodud ka arvestuslik kasutatava lisatindi kogus.

Prinditavate lehekülgede arvud on kindlaks tehtud pideval printimisel teatud tingimustes; lehekülgede arv võib erineda olenevalt dokumendi sisust, paberitüübist, printimisrežiimi seadistusest, tarkvarast, printimiskeskkonnast, nagu näiteks välistemperatuur ja niiskus, aga ka printimissagedusest.

Tehnilisi andmeid võidakse ette teatamata muuta. Vanemaid mudeleid võib olla testitud erinevate standardite järgi. Üksikasjad leiate konkreetse toote tehnilistest andmetest.