Canon Speedlite Transmitter ST-E2

Speedlite Transmitter ST-E2

Väike kerge kaasaskantav ST-E2 on spetsiaalne infrapunaedastaja kahe eraldiasetseva juhtmevaba Speedlite'i orivälkude süsteemi juhtimiseks. Kehvades valgustingimustes toimib see ka teravustamise abivalgustina.

Kasulikud omadused

  • E-TTL II välgu juhtimine
  • Kahe välklampide rühma võimsuse suhte reguleerimine
  • Kiire sünkroniseerimine
  • Kuni 10 m tööraadius välitingimustes
  • Automaatteravustamise abivalgus

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Speedlite Transmitter ST-E2 üksikasjadega

E-TTL II välgu juhtimine


ST-E2 kindlustab koostöös E-TTL II välgusäri mõõtmise süsteemiga, et juhtmevabasse süsteemi kuuluvate välklampide säriajad on kõikides olukordades täpsed ja järjekindlad. Keerulistes valgustingimustes on fotode valgustatuse taseme kontrollimiseks võimalik kasutada ka särikompensatsiooni.

Võimsuste suhte reguleerimine


Reguleerige loovate tulemuste saavutamiseks kahe välgurühma võimsuste suhet ST-E2 pakutava võimsuste suhte reguleerimise funktsiooni abil. Kahe rühma Speedlite'i välklampide kasutamise suhet on võimalik varieerida 1:8 ja 8:1 vahel, tänu millele saab valgustingimusi eri viisil kohandada.

Kiire sünkroniseerimine


Välgu sünkroniseerimiseks säriaja juures, mis on kiirem kui kaamera suurim sünkroniseerimisaeg, kasutage välgu kiire sünkroniseerimise režiimi. See lubab pildistada eredas päikesevalguses suure avaga ning kasutada kiiremate fikseeritud objektiivide eeliseid.

Tööraadius


Sisetingimustes pildistamisel on ST-E2 tööraadius 12 m kuni 15 m. Välitingimustes pildistamisel on tööraadius 8 m kuni 10 m.

Automaatteravustamise abivalgus


Kehvades valgustingimustes pildistamisel on ST-E2 võimeline väljastama teravustamise abivalguse, mis tagab terava tulemuse. See valgus aitab kaasa teravustamisele ning on seotud kõigi EOS-kaamerate teravustamispunktidega.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Speedlite Transmitter ST-E2, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.