Canon EOS R3 püsivara V1.21 värskendus

Lisage oma EOS R3-le uusi funktsioone ja täiustatud jõudlust ning viige loomingulisus uutesse kõrgustesse. Püsivara värskendus V1.21 on saadaval tasuta allalaadimiseks ning saate selle hõlpsasti vaid mõne minutiga installida. [laadige siit alla]

Kuni 195 kaadrit/s täiseraldusvõimega sarivõte

Püsivaraga V1.21 kaasneb kohandatud kiire pildistamise režiim, mis võimaldab suurendada sarivõtte kiiruse väärtusele üle 30 kaadri/s – kuni välkkiire 195 kaadrini/s. 1 See on suurepärane võimalus kiiresti liikuvate objektide peidetud detailide paljastamiseks, mis jääksid tavapärasel ajaskaalal nähtamatuks.

Kaadrisageduse saab kaamera menüüs seadistada sammhaaval vahemikule 30 kaadrit/s kuni 195 kaadrit/s ning ühel sarivõttel jäädvustatud kaadrite arvu vahemikule kaks kuni 50. Sel viisil saab jäädvustada täislahutusega JPEG-, HEIF- ja RAW-faile, mis annab teile vajaliku paindlikkuse, vaatamata sellele, kuidas teile meeldib tööd teha.

EOS R3

240p Full HD video

Lisaks EOS R3 rabavatele 4K ja 6K võimalustele toob püsivara V1.21 endaga Full HD jäädvustamise ülikiirel 240p kaadrisagedusel – suurepärane võimalus täiuslike siidiselt pehmete efektide jaoks, mis paljastavad kiirelt liikuvate subjektide üksikasjad.

240p Full HD video

Kaamerasisene sügavuse liitmine

Kui teravussügavus on väike, muudab EOS R3 automaatselt fookust lähedalt kaugele, jäädvustades fotoseeria. Kui need kaadrid kokku sulatatakse, on tulemuseks ideaalse teravussügavusega stseen.

Püsivara värskendusega V1.21 saab selle fotoseeria nüüd liita kaamera sees, luues täiusliku kasutusvalmis tulemuse. Seda funktsiooni saab kasutada ka kohapealse eelvaatena selle kohta, mida hiljem järeltöötlusega saavutada saab, andes teile enesekindlust, et vajalikud kaadrid on käes.

Sügavuse liitmine on suurepärane lahendus, kui jäädvustate lähi- või makrovõtteid ning teravussügavus on piiratud. Lisaks vähendab see erinevate kaadrite järeltöötlusele kuluvat aega ning võimaldab saavutada tulemused kiiresti ja otse kaameras.

In-camera depth compositing

RAW-failide töötlus pilves

Ülima pildikvaliteedi saavutamiseks võimaldab püsivara värskendus V1.21 RAW-failid töötlemiseks image.canon pilve laadida.

Pilves saab need HEIF- või JPEG-failideks muuta, kasutades pidevalt areneva mosaiikimise ja kõrge ISO müravähenduse algorütme. Tulemused on rabavad – vähem artefakte detailiderohketel aladel ja vähem pildimüra kõrge ISO-ga kaadritel.

RAW file processing in the cloud

Professionaalne aegluubis video salvestamine

EOS R3 on suurepärane valik intervallvõteteks: seadistage kaamera jäädvustama intervalliga vahemikus kahest sekundist kuni 99 tunni 59 minuti ja 59 sekundini, kuni 3600 kaadrile. Intervallvõtte lõppedes kombineeritakse pildid täiendava tarkvaravajaduseta kõrglahutusega videoks. Ja seadke varustus üles enesekindlalt: elektrikatkestuse või aku tühjenemise korral jätkab kaamera toite taastumisel jäädvustamist sealt, kust asi pooleli jäi, vajaduseta intervallfotograafia sätteid uuesti seadistada.

Tooge subjekt ühe nupulevajutusega lähedale

Saime EOS R3-e kasutanud professionaalidelt tagasisidet ning lisasime võimaluse määrata kaamera kohandatavatele juhtnuppudele 1,6× digitaalse kärpimise või 1:1, 4:3 ja 16:9 kuvasuhte. Nii saate kauged subjektid kaamerat silma juurest eemale viimata lähemale tuua – suurepärane lahendus, kui pinge on peal ning soovite täiuslikku kaamerasisest tulemust, mida kiiresti agentuuri saata.

Get close at the touch of a button
  1. Automaatsäri ja jälgimisega automaatteravustamine ei ole kiire sarivõtte ajal saadaval. Maksimaalne jäädvustatud kaadrite arv saab olla kuni 50