Mod25_GALI

Täiuslik loominguliste videote loomiseks

Ainulaadsed kinokvaliteediga videod

Filmige hämmastavalt kinofilmisarnast muljet jätvaid videoid. Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine jälgib subjekte äärmiselt täpselt ning võimaldab koos puuteekraanipõhise teravustamispunktide valimise ja STM-teravustamistehnoloogiaga dünaamilisi fookusüleminekuid teha.
Vaadake, kuidas kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine töötab

EOS-M5
Steady_footage_everytime

Alati stabiilne materjal

Kaamerasisene 5-teljeline pildistabilisaator tagab stabiilse materjali igas olukorras, isegi pildistabilisaatorita objektiivide kasutamisel, eriti tõhusalt aga dünaamilise pildistabilisaatoriga EF-M- või EF-S-objektiivide kasutamisel.
Vaadake, kuidas kaamerasisene 5-teljeline pildistabilisaator töötab

Mod38_HP

Vapustav kvaliteet

Hämmastava värvisügavuse ja selgusega täis-HD video 60 kaadrit sekundis. Suur kaadrisagedus aitab kiire liikumisega stseene sujuvalt jäädvustada ja soovi korral aegluubis taasesitada.

Juhtige kõike loominguliselt

Vabastage videosalvestuse käsitsirežiimis oma loominguline potentsiaal täielikult juhitava avasuuruse, säriaja ja helisalvestusega. Välise mikrofoni ühendamise võimalus pakub paindlikkust heliriba salvestamisel.

Mod39

Töötlemine on imelihtne

Heleduse prioriteedi funktsioon Highlight Tone Priority aitab säilitada detailseid nüansse. Canoni pildistiilid pakuvad lihtsaid võimsaid pilditöötlusvõimalusi, et EOS ja Cinema EOS kaamerate pildimaterjal oleks hõlpsasti ühildatav.

EC394

Veel EOS M5 kaamera eeliseid

EOS M5

EOS M5

Canoni peeglita kaamerate lipulaev, mis pakub entusiastidele kompromissitult digipeegelkaamera kvaliteeti ja kiirust.

Lisateave