sharp image low light
alt text goes here

Täpne teravustamine

Ükskõik, kas jäädvustate reaalajas vaate abil stuudios portreesid või kasutate pildiotsijat otsustavate hetkede jaoks, EOS 6D Mark II teravustab kiirelt ja täpselt, tagades nõelteravad tulemused.

focus in low light

Teravustage kindlalt isegi nõrgas valguses

Kõik EOS 6D Mark II 45 automaatteravustamispunkti on ristitüüpi, et tagada suurem tundlikkus ja täpsus. Keskel asuv topeltristitüüpi punkt teravustab täpselt isegi kuuvalguses (–3 EV), et saaksite olla kindel erakordses teravuses just siis, kui seda vaja on.

Selline tundlikkus teeb võimalikuks automaatteravustamise (kuni 27 punkti), kui maksimaalne ava on vaid f/8 – see on kasulik näiteks siis, kui kasutate telekonverteritega supertelefotoobjektiive.

45-punktiline lai teravustamisala ja 6,5 kaadrit/s sarivõte

EOS 6D Mark II 45 ristitüüpi automaatteravustamispunkti on jagatud üle kogu pildiotsija laia teravustamisala ja need teravustavad nõelterava täpsusega. Need hoiavad subjektid teravana, kui jäädvustate elavaid üritusi või kiiresti liikuvat tegevust, isegi siis kui pildistate 6,5 kaadrit sekundis.

canon wide area focusing

Kiire teravustamine ka reaalajas vaatega

Reaalajas vaate režiimis jäädvustades ja EOS 6D Mark II muudetava nurgaga ekraani kasutades, teravustab kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine muljetavaldava kiiruse ja täpsusega. Puudutage, et valida jälgitav objekt, mida hoitakse teravas fookuses, kui ta kaadris ringi liigub.

fast focusing shooting in live view