The Full Frame Advantage
alt text goes here

Täiskaadrite eelis

Täiskaadrilise 26,2-megapikslilise CMOS-sensori ja DIGIC 7 pildiprotsessoriga EOS 6D Mark II on algusest peale kavandatud professionaalsete tulemuste saavutamiseks

Dünaamiline vahemik

EOS 6D Mark II kõige uuem CMOS-sensor pakub laia dünaamilist vahemikku ja säilitab detailid nii rohke valgusega kui ka varjulistes kohtades, et tagada tõetruu tulemus ja tunnetus. Laiendatud säriulatus, mis laseb teil oma faile järeltöötluse ajal rohkem muuta.

Väike müra nõrgas valguses

Pildid, mida jäädvustatakse nõrgas valguses, on selged ja väikese müraga – töötage maksimaalse ISO-tundlikkusega 40 000 (laiendatav kuni väärtuseni 102 400). EOS 6D Mark II CMOS-sensor püüab nii palju valgust kui võimalik ja selle DIGIC 7 protsessor vähendab artefakte nagu digimüra.

Uus tase pilditöötluses

Sisseehitatud aberratsiooniparandus parandab optilist võimekust, kompenseerides efekte nagu difraktsioon, moonutus ja kromaatiline aberratsioon. Tulemuseks on pilt, mis on juba otse kaamerast vaadates suurepärane.

Next level image processing
Powerful portraits

Mõjuvad portreed

Täiskaadriline EOS 6D Mark II pakub väiksema sensoriga kaameratega võrreldes loomupäraselt madalamat väljasügavust, tehes sellest suurepärase töövahendi professionaalse portreekunsti jaoks. Tõstke nõelterav subjekt pehmel taustal esile ja proovige pildistada ainulaadsete laia avaga objektiividega nagu EF 85mm f/1.2L II USM, et saavutada väga madala teravussügavusega efekte.