EDULUGU

Impressa – paindlikkus, mis avaldab muljet

Older man wearing glasses and an orange polo shirt and younger man in blue long-sleeved shirt smile as they look at a screen on a commercial digital printer.

Mitmekülgne ettevõte

Äriprintimisteenuste pakkuja Impressa toodab nii reklaam- ja kontorimaterjale kui ka tööstuses kasutatavaid rakendusi, sh müügikoha väljapanekualuseid. Müügikohamaterjali tootmine hõlmab tavaliselt mitmesuguste nõuete täitmist, erinevaid suuruseid ja kiiret ringlusaega.

Bald man in purple t-shirt with yellow writing pulls large sheets of multi-colored printed paper from a digital printer.

Nõudlusele vastamine

Lisaks sellele, et Impressa traditsioonilised offset-pressid tootsid palju jäätmeid, olid need väikesemahuliste tööde jaoks ka aeglased ja kallid. Lisaks pidid jaekliendid ootama tindi kuivamist – mis ei ole just ideaalne lahendus kiiresti töötavas äris.

Ettevõttel oli vaja uut digitaalse printimise lahendust, mille abil töödelda erinevas suuruses prinditöid kiiremini ja soodsamalt.TUTVUDES LAIAFORMAADILISTE PRINTERITEGA, TEKKIS MEIL CANONI SUHTES KOHE HEA TUNNE.

Tom Cambré, Impressa tehnoloogia juhtivametnik

Terviklik digitaalse printimise lahendus

Pärast Canoniga konsulteerimist ja soovituste kuulamist investeeris Impressa seadmesse ColorWave 700. Uus digitaalse printimise lahendus tõi kiiresti positiivse mõju, saades tõhusalt hakkama eri suuruses värviliste ja mustvalgete kvaliteetsete prinditöödega.

Ettevõte revolutsioneeris oma teenustevalikut ning hakkas pakkuma nõude korral kiireid, paindlikke ja kulutõhusaid prinditöid. Juba pärast kuut kuud ostis Impressa ka teise Canoni seadme, et suurendada ettevõtte printimisvõimekust veelgi.

Commercial digital printer in an office prints an A1 sheet of paper with a cartoon image of a child on an orange background.

Rohkem tööd, vähem jäätmeid

Tänu nutikalt töötavale mudelile ColorWave 700 on ettevõtte töömaht kasvanud 15–20%. Lisaks suutis Impressa investeeringule tehtud kulutused tasa teha juba kolme kuuga.

Kuna digitaalse printimise tehnoloogia töötab iseseisvalt, võimaldas see vähendada personali töömahtu. Samuti aitas uus lahendus oluliselt vähendada jäätmete mahtu – see on aga väga tähtis punkt ettevõttele, kelle jaoks on väga oluline keskkonna hoidmine.

Uutest põnevatest rakendustest inspireerituna hakkas Impressa katsetama ka tapeediga, mis on tänaseks täiesti reaalne ärivõimalus.

Canon ColorWave 700 printing poster


ESIMESE SEADMEGA KAASNEV POSITIIVNE MÕJU JULGUSTAS MEID OSTMA KA TEISE COLORWAVE’I.

Kirjutanud Tom Cambré


Avastage, kuidas meie digitaalse printimise teenused võivad teie ettevõttele kasuks tulla.

Võtke ühendust meie meeskonnaga