Hero

Colorado 1640

UVgel-tehnoloogiaga 64-tolline rullilt-rullile printer, mis kombineerib kvaliteedi, tootlikkuse ja kasumlikkuse.

Küsige teavet

Revolutsiooniline rullilt-rullile printer ainulaadse UVgel-tehnoloogiaga

Optimeerige tootlikkust, kvaliteeti, rakenduste mitmekülgsust ja jooksvaid kulusid selle uuendusliku rullilt-rullile 64-tollise printeriga, millele on lisatud Canoni täiustatud UVgel-tehnoloogia ja uue põlvkonna automatiseerimise võimalused. Ideaalne graafiliseks kujunduseks.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

Colorado 1640

Vaata kõiki funktsioone

Läbimurre tootlikkuses

Ühtlaselt kiire printimine ja ületamatu automatiseerumine tagavad ülikiire ringlusaja, mis oli varem võimalik ainult tänu mitmetele rullilt-rullile mootoritele või suuremale tasandamisüksusele.

Colorado 1640
Outstanding Quality

Erakordne kvaliteet

Tänu täiustatud UVgel-tehnoloogiale saate hõlpsasti toota erakordse kvaliteedi ja suure eraldusvõimega väljatrükke, millel on ulatuslik värvihaare ja suur korratavustäpsus.

Vaata videot

Applications

Are production bottlenecks (including finishing) reducing your profits? Is outsourcing affecting your customer relationships or worse, future business? Bring these applications in-house and control your profits! Customers are looking for versatile technology; printers that can do more, and do it in less time. Robust prints that are scratch and water resistant and even graffiti proof, without the need to laminate. Ideal for applications where quality and robustness are number one priority, such as floor graphics, vehicle graphics or signage. Certified for indoor use and environmental friendliness.

Eye-catching front- and backlits

Silmapaistev esi- ja tagantvalgustus

Köitke möödakõndijaid tänu eredale esi- ja tagantvalgustusele. UVgel-tehnoloogia tagab rikkalikud värvid, elegantse mati tulemuse ja vapustava musta.

Gallery-quality canvasses

Galeriikvaliteediga lõuendid

Galeriikvaliteediga lõuendite tootmine võib olla keeruline, kuna prindimaterjali peab voltima, venitama ja klammerdama. Tänu elastsetele Colorado 1650 UVgeli tintidele saate luua ideaalseid lõuendeid.

Economical disposable posters

Vapustava kvaliteediga plakatid

Suurendage oma kasumimarginaali, printides esmaklassilisi plakateid tavalisele paberile. UVgeli tintide ja FLXfinishi abil saavutatav kvaliteet on vapustav.

Jaw-dropping durable POP posters

Silmapaistvad müügikohad

Köitke oma publiku pilke kvaliteetsete reklaamidega, mis on toodetud soodsale prindimaterjalile. Kuna väljatrükid on lõhnatud ja ei eralda õhku keemilisi ühendeid, saab neid ka siseruumides ohutult kasutada.

No-wear decals

Seinasildid, mis püsivad nagu uued

Tootke kriimustus-, vee- ja isegi grafitikindlaid kuni 1,6-meetrise laiusega seinasilte, mis peavad ilma lamineerimiseta vastu ka karmimale kasutamisele. Ideaalsed põrandagraafika, seinasiltide ja autopesukindla autograafika jaoks.

Durable banners

Rullbännerid

Paindlikud filmi- ja rullbännerid, mis rabavad erksate värvide, kriimustuskindluse ja soodsate tootmiskuludega.

Outdoor banners

Välistingimustes kasutatavad bännerid

Tõstke oma bännerid esile, valides õige viimistluse. Läikiv viimistlus on mõeldud muljetavaldavate fotode jaoks ja matt viimistlus selgelt loetavate tekstide jaoks – ja seda isegi välistingimustes. Suurepärane kvaliteet, kriimustuskindel ja mis kõige tähtsam – ökonoomne.

Photo prints

Fotode printimine

Saavutage silmapaistev kvaliteet ja seda erinevate prindimaterjalide puhul, nagu polümeerkile ja masinkaetud paber. Tagab suurepärase visuaalse kogemuse, täpsed värvid ja peened detailid.

Colorado 1640

Konkurentsitu mitmekülgsus

Kogege konkurentsitut paindlikkust mitme töö haldamisel ühes seadmes. Printige ilusaid väljatrükke veelgi soodsamalt laiale valikule prindimaterjalidele, sh õhukesele või kuumatundlikule materjalile.

Low cost of operation

Väikesed halduskulud

Nautige oma klassi kõige väiksemate halduskuludega printerit, mille kuni 40% väiksem tinditarbimine ja kuni 30% väiksemad tööjõukulud teevad sellest väärt investeeringu.

Vaata videot

Kiire ja efektiivne tindipihusti

UVgel-tehnoloogia abil pihustatakse tint prindimaterjalidele, et pakkuda täiusliku korratavustäpsusega pilte suurel kiirusel. See prindib kiirusel 159 m²/tunnis plakateid ja välireklaame ning kiirusel 40 m²/tunnis, kui prindite kõige kvaliteetsema trükikvaliteediga siseruumides kasutatavaid lähivõtteid.

Fast Efficient Ink Jetting

Suurepärane kvaliteet

UVgel-tehnoloogia tagab suurepärased tulemused peaaegu igale prindimaterjalile, pakkudes ühtlaselt kõrget kvaliteeti täpsete ja teravate punktide, tugevate värvide, õigete nahatoonide ning särava välimusega.

Excellent Quality

Toote tehnilised andmed

2 rulli automaatse söötmise ja ümberlülitamisega*

UVgel-tehnoloogiaga piesoelektriline tindiprits

Maksimaalne töökiirus kuni 159 m²/tunnis

UV LED kõvendamine

CMYK

600 × 1800 punkt/tolli

Automaatne hooldus

Rulli laius kuni 64 tolli

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Colorado 1640

More case studies

Read more case studies on how customers have overcome their business challenges with the Colorado 1640

More case studies

Explore further

Ready to grow your business with new applications?

TALK TO OUR TEAM

*oleneb kasutatavast prindimaterjalist