ALL WEATHER & COMPACT BINOCULARS
alt text goes here

ILMASTIKUKINDLAD JA
KOMPAKTSED BINOKLID

Canoni vee- ja ilmastikukindlad binoklid peavad vastu ka raskeimatele ilmastikuoludele. Reisige kergelt meie kompaktsete mudelitega.

Vee- ja ilmastikukindlad binoklid

Valige meie kvaliteetsete veekindlate 10x42L IS WP mudelite seast, millel on Canoni L-seeria optika, või tehke valik ilmastikukindlate mudelite 18x50 IS AW ja 15x50 IS AW vahel.

Ideaalne välitegevuste jaoks

Need vastupidavad binoklid on ideaalsed purjetamisel või kalastamisel iga ilmaga. Valige meie võimsaima suurendusega ilmastikukindlad mudelid taevakehade vaatlemiseks, või siis kompaktsem mudel 10x42L IS WP ülima linnuvaatluskogemuse saamiseks.

Ideal for outdoor activities

Piisavalt vastupidav iga seikluse jaoks

Canoni ilmastiku- ja veekindlatel mudelitel on eriline lihtsasti haaratav disain niiskete tingimuste jaoks ning tugev kummikate, et elada üle kõik teie seiklused.

Rugged enough for every adventure

Esmaklassiline ilmastikukindlus

Meie ilmastikukindlad binoklid vastavad Jaapani tööstusstandardile (Japanese Industrial Standard, JIS4), olles kaitstud ka veepritsmete eest. Meie täielikult veekindlad binoklid (JIS7) taluvad ajutist sukeldumist kuni meetri sügavusele vee alla kuni viieks minutiks.

Excellent weather sealing

Kompaktsed ja hõlpsasti kaasaskantavad binoklid

Meie kompaktsed binoklid on erinevate suurendustega: alates mudelist 12x36 IS III kuni ülikompaktse ja kerge mudelini 8x25 IS.

Sobib suurepäraselt reisile, rahvaüritustele ja spordiüritustele

Meie kompaktne ja kaasaskantav binokkel on ideaalne reisikaaslane – see mahub kergesti väikesesse kotti, olles alati kättesaadav. Ideaalne võimalus pääseda toimuvale ligemale spordiüritusel või kontsertidel.

Ideal for travel, events and sports

Lihtne ja mugav kasutada

Tasakaalustatud disainilahendus tagab ergonoomika ja mugavuse. Suuri kummist okulaarivarjukeid saab kohandada vastavalt silmanägemisele ja prillikandjad saavad kergesti näha täielikku vaatevälja tänu mugavale silmakaugusele.

Easy comfortable operation

Hõlpsasti sõrmeotstega juhitav

Suur ja hästi juurdepääsetav pildistabilisaatori nupp ja sujuvalt reguleeritav teravustamisnupp on hõlpsasti kasutatavad mõlema käe sõrmeotstega.

Simple fingertip control

Valige endale täiuslik binokkel

Avastage enda jaoks ideaalne binokkel, millega pääseda ligi mis tahes vaatele.