Canon imageFORMULA P-215II

imageFORMULA P-215II

Stiilne P-215II võimaldab imelihtsat ühendamist ja skannimist kodus, kontoris kui ka reisil olles. See on kiireim kaasaskantav skanner, mille kahepoolne skannimiskiirus on kuni 30 kujutist minutis.

Canon imageFORMULA P-208II

Kasulikud omadused

  • USB-toitega kiire skannimine, kuni 30 kujutist/min
  • Produktiivne mobiilne skannimine 20-lehelise automaatse dokumendisööturiga
  • Ülimalt kompaktne ja tugev igale poole kaasa võtmiseks
  • Toetab ID- ja reljeeftrükis kaartide skannimist
  • Mitmekülgne tarkvara, sh pilverakendustesse skannimine
  • Maci ja Windowsiga ühilduv
  • Valikuline WU10 Wi-Fi seade

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon imageFORMULA P-215II üksikasjalikumalt

Kõige produktiivsem USB-skanner


Seade imageFORMULA P-215II on oma klassi kõige produktiivsem skanner. Kahepoolse USB-toitega skannimise kiirus on kuni 30 kujutist minutis ning 20-leheküljeline automaatne dokumendisöötur võimaldab kasutajatel nii kodus, kontoris kui ka liikvel olles tõhusalt skannida. Mudelil P-215II on tugev ja vastupidav disain ning see suudab skannida kuni 500 dokumenti päevas.

Ülikompaktne ruumi säästmiseks ja kaasaskandmiseks


Tänu nutikale ja kompaktsele disainile on ülikerge mudel P-215II täiuslik nii liikuvatele kasutajatele kui ka kontoris kasutamiseks. Oma väikese korpuse tõttu mahub see mugavalt reisikohvrisse ning igale töölauale. Skanneri kasutamine on imelihtne: ühendage see lihtsalt mõne PC või Maciga. Canoni ainulaadne sisseehitatud tarkvara CaptureOnTouch Lite on kohe kasutusvalmis – ei ole vaja mingeid draivereid ega rakendustarkvara laadida.

Spetsiaalne ID-kaardi skanner


Kuna kaartide skannimine on ID-autentimise seisukohalt muutumas üha olulisemaks, on seadmel P-215II olemas spetsiaalne kaardiskannimispesa. Keerukas sööturmehhanism tagab ID- ja reljeeftrükis kaartide kiire skannimise.

Täiustatud pilditöötlus


Täiustatud tehnoloogia võimaldab ülitäpset skannimist eraldusvõimega kuni 600 punkt/tolli. Lai valik pilditöötlusfunktsioone, nt automaatne värvituvastus ja automaatne tekstisuuna tuvastus, tagavad hea skannimiskvaliteedi, mis sobib hästi otsitavate PDF-ide loomiseks OCR-i kasutades.

Võimas tarkvarapakett


P-215II kasutab nii ISIS- kui ka TWAIN-draivereid, mis võimaldavad seadet hõlpsalt teie tavalise pildindusrakendusega ühendada, ning sellega on kaasas täispakett tarkvararakendusi, mis aitavad kasutajatel tõhusamalt töötada. Kaasasoleva tarkvara CaptureOnTouch intuitiivne ikoonidepõhine tarkvaraliides muudab skannimise kiireks ja lihtsaks – ning täisautomaatne režiim rakendab automaatselt iga skannimistöö jaoks sobivaimad seaded. PageManager (Mac) ja PaperPort (Windows) pakuvad tõhusat failihaldust ning konvertimistööriistu. Samuti on visiitkaartide skannimine tänu rakendusele BizCard nüüd imelihtne.

Skannimine otse pilveteenustesse


Tänu kaasasolevatele pluginatele on kasutajatel võimalik skannida otse CaptureOnTouchist mitmetesse pilveteenustesse, sh Evernote, Google Drive™, SharePoint, SugarSync, DropBox ja OneDrive. See võimaldab infot kiiresti „pilve” üles laadida, et seda oleks võimalik igalt poolt ja igal ajal kätte saada.

Paindlik juhtmevaba skannimine


Et printida kust iganes, ühendage P-215II valikulise WU10 Wi-Fi- ja akuseadmega. Kasutage seda dokumentide juhtmevabaks skannimiseks oma nutitelefoni, tahvelarvutisse või lauaarvutisse. Samuti saate skannerit võrguserveri või koduse ruuteri kaudu kasutajate või seadmete vahel jagada.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon imageFORMULA P-215II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

icon

Skannimiskiirus A4 (ühepoolne)

icon

Automaatne dokumendisöötur

Daily Scanning Volume

Päevane skannimismaht

USB connection

USB-ühendus

Double-sided scanning

Kahepoolne skannimine

Windows & Mac compatible

Windowsi ja Maciga ühilduv

Tilting control panel

Lihtne ja intuitiivne skannimine

10-sheet-ADF

ühendamine ja mängimine

Wi-Fi Option

Wi - Fi variant